Przetarg wyłonił wykonawcę

18-03-2013

Przetarg wyłonił wykonawcę

Po wielu miesiącach przygotowań na podstawie przetargu wyłoniono wykonawcę ścieżki rowerowej z Sulęcina do Osiedla Żubrów. W dniu 13 marca br. w gabinecie starosty sulęcińskiego  została podpisana umowa na  budowę ścieżki rowerowej.

Wykonawcą robót  będzie Konsorcjum firm, Lider Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane INFRAKOM z Wolsztyna, Partner POL-DRÓG Kościan. Umowę ze strony Wykonawcy podpisał Prezes Zarządu firmy INFRAKOM Robert Mikołajski w obecności – Starosty  Sulęcińskiego Dariusza Ejcharta. Wartość robót  wynosi ok. 1,6 mln zł. Budowa ma być zakończona we wrześniu br. Inwestycja w 85% jest współfinansowana przez Program Operacyjny Współpracy Transgranicznej  Polska (Województwo Lubuskie)-Brandenburgia 2007-2013.

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.