UWAGA!Nowe numery kont

Aktualne numery rachunków bankowych:
    Rachunek dochodów Starostwa:
    25 8369 0008 7109 1822 2000 0020
    Rachunek dochodów Skarbu Państwa:
    54 8369 0008 7109 1822 2000 0080
    Rachunek obsługi sum depozytowych:
    33 8369 0008 7109 1822 2000 0070
Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

Wiadomości dnia

14-12-2015

Możesz studiować w Sulęcinie

Collegium Balticum reprezentowali: dr Małgorzata Hermanowicz Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych, Społecznych i Technicznych, dr Danuta Tomczyk Kierownik Katedry Nauk Pedagogicznych, Pełnomocnik Rektora ds. Jakości Kształcenia oraz dr Andrzej Staroń Dziekan Wydziału Zamiejscowego SSW Collegium Balticum w Stargardzie Szczecińskim. Podczas spotkania zostały przedstawione możliwości kształcenia na SSW, która posiada szeroki profil nauki na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych. Zapewnia kształcenie na studiach licencjackich na kierunku: praca socjalna, specjalności: wsparcie środowisk senioralnych i asystent rodziny oraz na studiach podyplomowych: wczesne nauczanie języka angielskiego/niemieckiego w wychowaniu przedszkolnym i w edukacji wczesnoszkolnej. Z chwilą stworzenia odpowiedniej ilości studentów, zajęcia i wykłady będą odbywały się w Sulęcinie. W wielkim stopniu odciąży to dojazdy do uczelni w Szczecinie, jak również opłacanie noclegów. - Wydział zamiejscowy Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum, który powstanie w Sulęcinie, to dla Powiatu Sulęcińskiego priorytet i otwarcie w stronę naszego, jak również ościennych powiatów, a przede wszystkim, w stronę mieszkańców, którzy mogą studiować u nas - powiedział podczas spotkania Starosta Sulęciński Patryk Lewicki.

Wszelkich informacji osobiście i telefonicznie udziela Grażyna Jaśnikowska Kierownik Referatu Edukacji i Spraw Społecznych przy Starostwie Powiatowym w Sulęcinie nr tel. 95  755 5243-46 wew. 81 oraz Grażyna Sobieraj Dyrektor Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie nr tel. 95  755 2475, e-mail: szkol@hoga.pl

REKRUTACJA TRWA!

W galerii zdjęcia ze spotkania /bez komentarzy/

Konkurs na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulę...

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

Szkolenie dla przedstawicieli Wspólnot oraz Spółdzielni mieszkaniowych

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze zaprasza na bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli Wspólnot oraz Spółdzielni mieszkaniowych.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przekazuj informacje o zagrożeniach występujących w Twojej okolicy !

Więcej w zalączeniu:

Dyżury aptek w 2017 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2017 roku.

"Aktywnie po integrację"

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie zapraszają na integracyjny rajd i turniej gier planszowych "Grzybobranie i inne granie".

Plakat w załączeniu

"Integracja niepełnosprawnych - możliwości i szanse"

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie zapraszają na wojewódzką konferencję metodyczną "Integracja niepełnosprawnch - możliwości i szanse", która odbędzie się 03.11.2016 r. w Ośrodoku Kormoran w Sulęcinie.

Czytaj załącznik.

Ogłoszenie Starosty Sulęcińskiego

Starosta Sulęciński ogłasza nabór kandydatów w celu uzupełnienia składu członków Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj załącznik.

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.