Wiadomości dnia

Możesz studiować w Sulęcinie

14-12-2015

Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

Collegium Balticum reprezentowali: dr Małgorzata Hermanowicz Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych, Społecznych i Technicznych, dr Danuta Tomczyk Kierownik Katedry Nauk Pedagogicznych, Pełnomocnik Rektora ds. Jakości Kształcenia oraz dr Andrzej Staroń Dziekan Wydziału Zamiejscowego SSW Collegium Balticum w Stargardzie Szczecińskim. Podczas spotkania zostały przedstawione możliwości kształcenia na SSW, która posiada szeroki profil nauki na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych. Zapewnia kształcenie na studiach licencjackich na kierunku: praca socjalna, specjalności: wsparcie środowisk senioralnych i asystent rodziny oraz na studiach podyplomowych: wczesne nauczanie języka angielskiego/niemieckiego w wychowaniu przedszkolnym i w edukacji wczesnoszkolnej. Z chwilą stworzenia odpowiedniej ilości studentów, zajęcia i wykłady będą odbywały się w Sulęcinie. W wielkim stopniu odciąży to dojazdy do uczelni w Szczecinie, jak również opłacanie noclegów. - Wydział zamiejscowy Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum, który powstanie w Sulęcinie, to dla Powiatu Sulęcińskiego priorytet i otwarcie w stronę naszego, jak również ościennych powiatów, a przede wszystkim, w stronę mieszkańców, którzy mogą studiować u nas - powiedział podczas spotkania Starosta Sulęciński Patryk Lewicki.

Wszelkich informacji osobiście i telefonicznie udziela Grażyna Jaśnikowska Kierownik Referatu Edukacji i Spraw Społecznych przy Starostwie Powiatowym w Sulęcinie nr tel. 95  755 5243-46 wew. 81 oraz Grażyna Sobieraj Dyrektor Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie nr tel. 95  755 2475, e-mail: szkol@hoga.pl

REKRUTACJA TRWA!

W galerii zdjęcia ze spotkania /bez komentarzy/

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.