11-08-2016

w środy od godz. 8.00-10.00

ETATOWY CZŁONEK ZARZĄDU
w czwartki od godz. 13.00-15.00

sekretarz powiatu, naczelnicy wydziałów i kierownicy referatów
codziennie, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania.

1. Skargi i wnioski wnoszone pisemnie składane są w kancelarii ogólnej Starostwa Powiatowego w Sulęcinie
(ul. Lipowa 18a, parter, pokój 112).
2. W razie zgłoszenia skargi lub wniosku ustnie, przyjmujący zgłoszenie sporządza protokół, który podpisują wnoszący skargę
lub wniosek i przyjmujący zgłoszenie. Sporządzający protokół przekazuje go do kancelarii ogólnej Starostwa Powiatowego w Sulęcinie.
3. Osobą koordynującą przyjmowanie i rozpatrywanie skarg i wniosków jest sekretarz powiatu, który prowadzi rejestr skarg i wniosków
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 211).

Starosta Sulęciński
/-/ Adam Basiński

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.