11-08-2016

w środy od godz. 8.00-10.00

ETATOWY CZŁONEK ZARZĄDU
w czwartki od godz. 13.00-15.00

sekretarz powiatu, naczelnicy wydziałów i kierownicy referatów
codziennie, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania.

1. Skargi i wnioski wnoszone pisemnie składane są w kancelarii ogólnej Starostwa Powiatowego w Sulęcinie
(ul. Lipowa 18a, parter, pokój 112).
2. W razie zgłoszenia skargi lub wniosku ustnie, przyjmujący zgłoszenie sporządza protokół, który podpisują wnoszący skargę
lub wniosek i przyjmujący zgłoszenie. Sporządzający protokół przekazuje go do kancelarii ogólnej Starostwa Powiatowego w Sulęcinie.
3. Osobą koordynującą przyjmowanie i rozpatrywanie skarg i wniosków jest sekretarz powiatu, który prowadzi rejestr skarg i wniosków
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 211).

Starosta Sulęciński
/-/ Adam Basiński