Finał Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

17-04-2013

Finał Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

W dniu dzisiejszym odbył się Finał Lubuskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców. Na hali sportowej liceum ogólnokształcącego i gimnazjum w Sulęcinie w rozgrywkach wzięły udział drużyny z województwa lubuskiego:

I Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie Wielkopolskim, Zespołu Szkół Elektrycznych w Nowej Soli, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie Odrzańskim oraz I Liceum Ogólnokształcącego w Sulęcinie. Po kilku godzinach zmagań pierwsze miejsce zajęła drużyna trenera Edwarda Szweda z Nowej Soli, drugie drużyna trenera Stanisława Szablewskiego z Sulęcina, trzecie drużyna trenera Małgorzaty Leśniańskiej z Krosna Odrzańskiego oraz czwarte drużyna Pawła Wiśniewskiego z Gorzowa Wielkopolskiego. Wszystkim zawodnikom medale, puchary i upominki wręczył Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.