Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Aktualności

Najlepsi matematycy

17-04-2013

Najlepsi matematycy

 

Tegoroczny konkurs matematyczny o „Złoty Abakus Starosty Sulęcińskiego 2013” odbył się 17 kwietnia w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie. Do konkursu przystąpiły szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z Kołczyna, Torzymia, Trzemeszna, Lubniewic, Słońska i Sulęcina.
Konkurs odbył się w dwóch etapach. Indywidualnym i zespołowym. Po całkowitej ocenie wszystkich uczestników konkursu komisja w składzie: Danuta Baranowska, Anna Tracz, Krystyna Koroza i Jolanta Żeleźniak ustaliła listę laureatów w poszczególnych kategoriach szkolnych.
W kategorii indywidualnej szkół podstawowych I miejsce przyznano Elżbiecie Kopeć z Torzymia, II miejsce zajął Wojciech Kargul z Lubniewic, a III miejsce zajęła Olga Miakisz z Torzymia. W kategorii indywidualnej gimnazja I miejsce przyznano Piotrowi Kubacikowi z Torzymia, II miejsce zajął Jakub Boszkiewicz ze Słońska, a III miejsce Weronika Kiepura z Lubniewic. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych I miejsce przyznano Jakubowi Plata, a II Piotrowi Bohuszko obaj z I Liceum Ogólnokształcącego w Sulęcinie, III miejsce zajął Artur Batura z Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie.
W kategorii zespołowej szkół  podstawowych I miejsce zajęła szkoła w Torzymiu. W kategorii gimnazja I miejsce zajęło gimnazjum w Sulęcinie, a w kategorii szkół ponadgimnazjalnych I Liceum Ogólnokształcące w Sulęcinie. Statuetki, dyplomy i nagrody ufundował Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart.
- Nie ulega wątpliwości, że matematyka jest przedmiotem ścisłym, do którego nie wszyscy czują sympatię. Ale bez tej sympatii trudno jest się poruszać w dzisiejszym świecie. Spotykamy ją codziennie i na każdym kroku. Dzisiejszy konkurs wyłonił najlepszych, którzy lubią matematykę. Uważam, że tego typu konkursy są potrzebne, aby każdy mógł się wykazać swoimi umiejętnościami matematycznymi. Gratuluję wszystkim za udział w tym konkursie, ponieważ w tym konkursie nie ma przegranych. Jest tylko większe lub mniejsze poruszanie się między liczbami. Dziękuję również opiekunom za przygotowanie Was do tego konkursu – zakończył swoją wypowiedź Wicestarosta Sulęciński Tadeusz Dąbroś,

 

Galeria

OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta