Festiwal Michaliny Wis這ckiej

Organizatorzy zapraszaj na Festiwal Michaliny Wis這ckiej, który odb璠zie si w dnia 7-9 lipca 2017 roku w Lubniewicach.

Projekt "Modernizacja kszta販enia zawodowego w Powiecie Sul璚i雟kim"

Powiat Sul璚i雟ki informuje, 瞠 w Zespole Szkó Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sul璚inie rozpocz皻o realizacj projektu pod nazw „Modernizacja kszta販enia zawodowego w Powiecie Sul璚i雟kim"

UWAGA!Nowe numery kont

Aktualne numery rachunków bankowych:
    Rachunek dochodów Starostwa:
    25 8369 0008 7109 1822 2000 0020
    Rachunek dochodów Skarbu Pa雟twa:
    54 8369 0008 7109 1822 2000 0080
    Rachunek obs逝gi sum depozytowych:
    33 8369 0008 7109 1822 2000 0070
Mo瞠sz studiowa w Sul璚inie

W Zespole Szkó Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sul璚inie, odby這 si spotkanie dyrektorów szkó podstawowych, gimnazjów, szkó ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sul璚i雟kiego, z przedstawicielami Szczeci雟kiej Szko造 Wy窺zej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

Najnowsze aktualno軼i

Aktualno軼i

安i皻o Szko造 w I LO

17-03-2017

安i皻o Szko造 w I LO

Tradycj naszej szko造 sta造 si obchody Dnia Patrona po陰czone z Dniem Otwartym, co te mia這 miejsce 14 marca 2017 roku. Ju od godziny 8.00 w naszej szkole s造cha by這 gwar dochodz帷y z korytarzy i mo積a by這 poczu aromat zapachu rozgrzewaj帷ego si grilla, czyli zwiastuny 安i皻a Szko造 rozpoczynaj帷ego si w I LO.

Wraz z pierwszym dzwonkiem uczniowie, nauczyciele oraz przyjaciele szko造 zebrali si w szkolnej auli, wspólnie wyczekuj帷 kolejnej ods這ny Szkolnego Turnieju Mickiewiczowskiego, w którym z humorem i powag przedstawiana jest posta naszego Patrona. Trzy serie pyta, przeplatane prezentacjami klas, wzbudzi造 we wszystkich uczestnikach du穎 pozytywnych emocji. By造 tak瞠 okazj do refleksji i zadumy.
Mieli鄉y mo磧iwo嗆 obejrzenia zilustrowanej wersji Wielkiej Improwizacji, a nast瘼nie w rytmach disco ws逝cha si w Inwokacj oraz spotka poet w s康zie i... na ringu! Pó幡iej na wielkim ekranie, gdzie dzi瘯i (nie)ukrytym talentom teatralnym i komputerowym naszych uczniów, niemal na 篡wo uczestniczyli鄉y w obrz璠zie dziadów.
Poziom konkurencji by wysoki i wyrównany, dlatego jury, w sk豉d którego wesz造: Przewodnicz帷a Komisji - pani Katarzyna Cyranowska, pani Anna Bednarz, uczennica Weronika Zwierzchowska oraz uczennica Ma貪orzata Pawlus, mia這 nie lada k這pot z wyborem zwyci瞛cy. Po burzliwej naradzie (nie)jednog這郾ie liderami Turnieju zostali uczniowie klasy II A. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i gratulacje.
Cz窷 oficjaln uroczysto軼i oko這 godziny 10.00 rozpocz掖 酥iewaj帷y duet Alicji Ciechociej oraz Karola Baszuka. Nast瘼nie Pani Dyrektor Aleksandra Jasicka oraz Pan Wicetarosta - Tomasz Prozorowicz wraz z przewodnicz帷 samorz康u - Zuzann Mor璕iel oraz jej zast瘼c - Sar Fahim, powitali zgromadzonych go軼i, w tym gimnazjalistów, grupy siatkarskie i trenerów.
Ta niecodzienna okazja do zaprezentowania murów liceum w jak瞠 huczny sposób, pozwoli豉 naszym go軼iom nie tylko zajrze w ka盥y zak徠ek szko造, ale równie porozmawia z nauczycielami oraz pozna swoich przysz造ch szkolnych kolegów!
W przyjaznej atmosferze gimnazjali軼i wzi瘭i udzia w warsztatach pierwszej pomocy, zapoznali si z histori Irlandii, zagrali w matematyczne 豉migówki, skosztowali 鈍ie篡ch, zdrowych kanapek oraz koktajli. Korzystaj帷 z alkogogli mogli przekona si, jakie problemy z koordynacj ruchow i w豉軼iwym postrzeganiem 鈍iata mo積a mie po spo篡ciu alkoholu. Mogli tak瞠 wzi望 udzia w do鈍iadczeniach chemicznych i fizycznych, zwiedzi klasy j瞛ykowe oraz obejrze prób inscenizacji dramatu "Tango" S豉womira Mro磬a. Nast瘼nie tanecznym krokiem go軼ie wraz z gospodarzami udali si na grilla, gdzie mieli mo磧iwo嗆 wymiany spostrze瞠 na temat szko造. Wszyscy zostali szczegó這wo zapoznani z ofert edukacyjn I Liceum Ogólnokszta販帷ego w Sul璚inie na rok 2017/18 oraz obejrzeli prezentacj, pokazuj帷 篡cie szko造.
Dzi瘯ujemy za mile sp璠zony wspólnie czas.
Kinga Wieczorek klasa III B

OGΜSZENIA

Konkurs na stanowisko Dyrektora Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Sul璚inie

Zarz康 Powiatu Sul璚i雟kiego og豉sza konkurs na stanowisko Dyrektora Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Sul璚inie.

Konkurs na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego O鈔odka Szkolno-Wychowawczego w Sul...

Dyrektor Specjalnego O鈔odka Szkolno-Wychowawczego w Sul璚inie serdecznie zaprasza do udzia逝 w konkursie na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego O鈔odka Szkolno-Wychowawczego w Sul璚inie.

Krajowa Mapa Zagro瞠 Bezpiecze雟twa

Przekazuj informacje o zagro瞠niach wyst瘼uj帷ych w Twojej okolicy !

Wi璚ej w zal帷zeniu:

SPRAWY SPOΒCZNE

Dy簑ry aptek w 2017 roku

W za陰czniku uchwa豉 Rady Powiatu w sprawie rozk豉du godzin pracy aptek w Powiecie Sul璚i雟kim w 2017 roku.

W sprawach skarg i wniosków przyjmuj interesantów:

STAROSTA SUL犴I垶KI
w poniedzia趾i od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I pi皻ro, pokój nr 210)

Przeczytaj za陰cznik z instrukcj internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.

Zach璚amy Pa雟twa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta