Medal PRO PATRIA dla szkoły

24-04-2013

Medal PRO PATRIA dla szkoły

Grupa uczniów kształcących się w zawodzie technik pojazdów samochodowych  wraz z  opiekunem reprezentowała Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych na obchodach 73  Rocznicy Zbrodni Katyńskiej.

Uroczystość odbywała się na cmentarzu  komunalnym w  Gorzowie Wlkp. W pierwszej części została odprawiona Msza Święta w intencji zamordowanych polskich funkcjonariuszy policji oraz żołnierzy. Uczestnicy obchodów przemaszerowali pod Krzyż Katyński, gdzie odbyła się część główna uroczystości, na której zostały wręczone  medale „Pro Patria” (za Ojczyznę). Medal „Pro Patria”   nadawany jest osobom i  instytucjom za szczególne zasługi w  kultywowaniu pamięci dotyczącej walki za Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej. Wśród kilkunastu szkół i instytucji to  zaszczytne wyróżnienie otrzymał Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie.

Grażyna Sobieraj

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.