Medal PRO PATRIA dla szkoły

24-04-2013

Medal PRO PATRIA dla szkoły

Grupa uczniów kształcących się w zawodzie technik pojazdów samochodowych  wraz z  opiekunem reprezentowała Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych na obchodach 73  Rocznicy Zbrodni Katyńskiej.

Uroczystość odbywała się na cmentarzu  komunalnym w  Gorzowie Wlkp. W pierwszej części została odprawiona Msza Święta w intencji zamordowanych polskich funkcjonariuszy policji oraz żołnierzy. Uczestnicy obchodów przemaszerowali pod Krzyż Katyński, gdzie odbyła się część główna uroczystości, na której zostały wręczone  medale „Pro Patria” (za Ojczyznę). Medal „Pro Patria”   nadawany jest osobom i  instytucjom za szczególne zasługi w  kultywowaniu pamięci dotyczącej walki za Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej. Wśród kilkunastu szkół i instytucji to  zaszczytne wyróżnienie otrzymał Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie.

Grażyna Sobieraj

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.