UWAGA!Nowe numery kont

Aktualne numery rachunków bankowych:
    Rachunek dochodów Starostwa:
    25 8369 0008 7109 1822 2000 0020
    Rachunek dochodów Skarbu Państwa:
    54 8369 0008 7109 1822 2000 0080
    Rachunek obsługi sum depozytowych:
    33 8369 0008 7109 1822 2000 0070
Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

10-04-2017

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

To już 40 edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W konkursie na szczeblu powiatowym wystartowało 26 uczestników z ternu Gmin: Krzeszyce, Słońsk, Sulęcin oraz Torzym .

Uczniowie podzieleni zostali na trzy grupy tj: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. W I etapie uczestnicy rozwiązywali test z zakresu wiedzy o pożarnictwie, co pozwoliło wyłonić po 5 uczestników z każdej grupy, którzy w II etapie odpowiadali przed Komisją na wylosowane zestawy pytań.
Każdy z zawodników turnieju otrzymał z rąk Wicestarosty Sulęcińskiego Pana Tomasza Prozorowicza Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Sulęcinie oraz Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej Pana Waldemara Koniecznego pamiątkowy dyplom uczestnictwa oraz statuetkę, a 3 osoby z każdej grupy, które uzyskały najwyższą liczbę punktów otrzymały nagrody.
Do kolejnego etapu na szczeblu wojewódzkim, który odbędzie się już 28 kwietnia br w Zielonej Górze dostały się osoby, które zajęły I i II miejsce w poszczególnych grupach.
Gratulujemy finalistom z Powiatu Sulęcińskiego i życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim.

Poniżej zwycięzcy eliminacji powiatowych w 3 grupach:
I grupa Szkoły Podstawowe:
1. Wiktoria Tymczyn
2. Jakub Burkiewicz
3. Livia Borowiec

II grupa Gimnazja
1. Maria Miotk
2. Michał Krzemiński
3. Karolina Sozańska

III grupa Szkoły Ponadgimnazjalne:
1. Krystian Cichocki
2. Agata Łętowska
3. Agnieszka Derewlana

Konkurs na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulę...

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

Szkolenie dla przedstawicieli Wspólnot oraz Spółdzielni mieszkaniowych

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze zaprasza na bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli Wspólnot oraz Spółdzielni mieszkaniowych.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przekazuj informacje o zagrożeniach występujących w Twojej okolicy !

Więcej w zalączeniu:

Dyżury aptek w 2017 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2017 roku.

"Aktywnie po integrację"

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie zapraszają na integracyjny rajd i turniej gier planszowych "Grzybobranie i inne granie".

Plakat w załączeniu

"Integracja niepełnosprawnych - możliwości i szanse"

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie zapraszają na wojewódzką konferencję metodyczną "Integracja niepełnosprawnch - możliwości i szanse", która odbędzie się 03.11.2016 r. w Ośrodoku Kormoran w Sulęcinie.

Czytaj załącznik.

Ogłoszenie Starosty Sulęcińskiego

Starosta Sulęciński ogłasza nabór kandydatów w celu uzupełnienia składu członków Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj załącznik.

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.