Powiat Sulecinski

<     >

UWAGA!Nowe numery kont

UWAGA!Nowe numery kont

    Aktualne numery rachunków bankowych:
    Rachunek dochodów Starostwa:
    25 8369 0008 7109 1822 2000 0020
    Rachunek dochodów Skarbu Państwa:
    54 8369 0008 7109 1822 2000 0080
    Rachunek obsługi sum depozytowych:
    33 8369 0008 7109 1822 2000 0070
Możesz studiować w Sulęcinie

Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

 

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Wizyta Biskupa Tadeusza Lityńskiego w „ Turskim...

11-04-2017

Wizyta Biskupa Tadeusza Lityńskiego w „ Turskim Domu”
„ Takie chwile dodają skrzydeł"
Dnia 7 kwietnia 2017 r. w Domu Pomocy Społecznej w Tursku gościliśmy Ks. Biskupa Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej Tadeusza Lityńskiego.
 
 
W spotkaniu uczestniczył także towarzyszący Biskupowi Ks. Grzegorz Mikołajczyk, Ks. Piotr Mazurek- Proboszcz Parafii Sulęcin, Wicestarosta Sulęciński- Tomasz Prozorowicz, Dyrekor "Turskiego Domu" Alina Konopko- Żelechowska, Mieszkańcy i Pracownicy Domu Pomocy Społecznej. Ksiądz Biskup został uroczyście powitany w kaplicy naszego Domu przez Pana Wicestarostę, Panią Dyrektor oraz Mieszkańców. Gospodarze wręczyli kwiaty i zaśpiewali pieśń „Bądź pozdrowiony gościu nasz...". Po wspólnej modlitwie Ksiądz Biskup odwiedził w pokojach osoby chore, leżące. Pobłogosławił wszystkich obecnych i obdarował każdego pamiątkowym obrazkiem. Następnie Pani Dyrektor DPS Alina Konopko-Żelechowska zaprosiła przybyłych gości oraz pracowników na słodki poczęstunek. Na spotkaniu nie zabrakło wielu ciepłych i serdecznych słów skierowanych do pracowników oraz podziękowania za troskę i opiekę nad mieszkańcami naszego Domu. Te odwiedziny były dla nas wszystkich wielkim świętem i równie wielkim przeżyciem, które na długo pozostanie w naszej pamięci.
DPS

Galeria

OGŁOSZENIA

Konkurs na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulę...

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

 

Szkolenie dla przedstawicieli Wspólnot oraz Spółdzielni mieszkaniowych

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze zaprasza na bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli Wspólnot oraz Spółdzielni mieszkaniowych.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przekazuj informacje o zagrożeniach występujących w Twojej okolicy !

  Więcej w zalączeniu:

SPRAWY SPOŁECZNE

Dyżury aptek w 2017 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2017 roku.

"Aktywnie po integrację"

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie zapraszają na integracyjny rajd i turniej gier planszowych "Grzybobranie i inne granie".

Plakat w załączeniu

"Integracja niepełnosprawnych - możliwości i szanse"

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie zapraszają na wojewódzką konferencję metodyczną "Integracja niepełnosprawnch - możliwości i szanse", która odbędzie się 03.11.2016 r. w Ośrodoku Kormoran w Sulęcinie.

Czytaj załącznik.

Ogłoszenie Starosty Sulęcińskiego

Starosta Sulęciński ogłasza nabór kandydatów w celu uzupełnienia składu członków Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj załącznik.

PRZEWODNIK INTERESANTA

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

 

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta