Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Wizyta Biskupa Tadeusza Lityńskiego w „ Turskim...

11-04-2017

Wizyta Biskupa Tadeusza Lityńskiego w „ Turskim Domu”
„ Takie chwile dodają skrzydeł"
Dnia 7 kwietnia 2017 r. w Domu Pomocy Społecznej w Tursku gościliśmy Ks. Biskupa Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej Tadeusza Lityńskiego.
 
 
W spotkaniu uczestniczył także towarzyszący Biskupowi Ks. Grzegorz Mikołajczyk, Ks. Piotr Mazurek- Proboszcz Parafii Sulęcin, Wicestarosta Sulęciński- Tomasz Prozorowicz, Dyrekor "Turskiego Domu" Alina Konopko- Żelechowska, Mieszkańcy i Pracownicy Domu Pomocy Społecznej. Ksiądz Biskup został uroczyście powitany w kaplicy naszego Domu przez Pana Wicestarostę, Panią Dyrektor oraz Mieszkańców. Gospodarze wręczyli kwiaty i zaśpiewali pieśń „Bądź pozdrowiony gościu nasz...". Po wspólnej modlitwie Ksiądz Biskup odwiedził w pokojach osoby chore, leżące. Pobłogosławił wszystkich obecnych i obdarował każdego pamiątkowym obrazkiem. Następnie Pani Dyrektor DPS Alina Konopko-Żelechowska zaprosiła przybyłych gości oraz pracowników na słodki poczęstunek. Na spotkaniu nie zabrakło wielu ciepłych i serdecznych słów skierowanych do pracowników oraz podziękowania za troskę i opiekę nad mieszkańcami naszego Domu. Te odwiedziny były dla nas wszystkich wielkim świętem i równie wielkim przeżyciem, które na długo pozostanie w naszej pamięci.
DPS

Galeria

OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta