Scalanie grunt闚 - Ownice

Powiat Sul璚i雟ki realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

Scalanie grunt闚 - Kr瘼iny i cz窷 Krzeszyc

Powiat Sul璚i雟ki realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Kr瘼iny i cz窷ci Krzeszyc".

Nieodp豉tna pomoc prawna

Rozbudowa i wyposa瞠nie SOSW w Sul璚inie

Powiat Sul璚i雟ki informuje, 瞠 rozpocz皻o realizacj projektu pod nazw: „Rozbudowa i wyposa瞠nie Specjalnego O鈔odka Szkolno - Wychowawczego w Sul璚inie".

Powiat Sul璚i雟ki informuje, 瞠 w Zespole Szkó Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sul璚inie rozpocz皻o realizacj projektu pod nazw „Modernizacja kszta販enia zawodowego w Powiecie Sul璚i雟kim"

Najnowsze aktualno軼i

Aktualno軼i

P造wacy na start! – zdobywcy z這ta i srebra...

12-04-2017

P造wacy na start!  – zdobywcy z這ta i srebra uczniami SOSW w Sul璚inie
W dniu 5 kwietnia 2017 r. p造walnia w Gubinie sta豉 si aren zmaga niepe軟osprawnych p造waków.  W XXVI Wojewódzkim Mityngu P造wackim "Olimpiad Specjalnych" udzia wzi瘭i niepe軟osprawni intelektualnie wychowankowie i absolwenci placówek kszta販enia specjalnego z ca貫go województwa lubuskiego oraz zaprzyja幡ionej placówki z Frost w Niemczech.

W鈔ód nich znale幢i si uczniowie Specjalnego O鈔odka Szkolno-Wychowawczego w Sul璚inie pod opiek Pani Ma貪orzaty Góry. Cho trudno jest rywalizowa z zawodnikami, którzy maj bezpo鈔edni dost瘼 do basenów (Zielona Góra, 安iebodzin, Mi璠zyrzecz, Gorzów czy Gubin) to uda這 si zdoby medale. Jakub Bia貫k ucze kl. III gimnazjum zet zdoby z這to na dystansie 25 m stylem dowolnym, a Laura Walicka uczennica kl. II gimnazjum zet dwa srebrne medale na dystansach 25 m i 50 m stylem dowolnym. Weronika Walicka dwa razy uplasowa豉 sie tu za podium. Debiutuj帷a na zawodach Krysia Mimochód (najm這dsza uczestniczka zawodów - 8 lat), która startowa豉 na dystansie 15 m ze sprz皻em pneumatycznym pokaza豉, 瞠 niepe軟osprawno嗆 ruchowa nie jest przeszkod w pokonywaniu w豉snych l瘯ów i s豉bo軼i. I cho nie zdoby豉 jeszcze medalu to promienia豉 u鄉iechem i 鈍ietnie si bawi豉. Wszyscy uczestnicy otrzymali pami徠kowe gad瞠ty, a placówki - dyplomy i puchary. Mityng w Gubinie to zawsze wzorowo przygotowana i przeprowadzona impreza. Czekamy ju na przysz這roczn edycj.

Ma貪orzata Góra

OGΜSZENIA

SPRZEDA NIERUCHOMO列I

Starosta Sul璚i雟ki zaprasza do wzi璚ia udzia逝 w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzeda zabudowanej nieruchomo軼i stanowi帷ej w豉sno嗆 Skarbu Pa雟twa po這穎nej w Sul璚inie przy ul. Szpitalnej 1.

Nab鏎 na stanowisko dyrektora SOSW

Zarz康 Powiatu Sul璚i雟kiego og這si nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego O鈔odka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sul璚inie z siedzib w Sul璚inie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sul璚in.

Drugi nab鏎 wniosk闚 dla najlepszych sportowc闚

Zarz康 Powiatu Sul璚i雟kiego po raz drugi og豉sza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osi庵n瘭i najwy窺ze wyniki sportowe.

SPRAWY SPOΒCZNE

Nocna i 鈍i徠eczna opieka zdrowotna

Informujemy, 瞠 z dniem 1 pa寮ziernika 2017 r. 鈍iadczenia w zakresie nocnej i 鈍i徠ecznej opieki zdrowotnej b璠 udzielane przez podmioty zawarte w za陰czonej tabeli.

Wydzia Budownictwa i Ochrony 字odowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obs逝ga klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony 字odowiska b璠zie odbywa si wg poni窺zego harmonogramu:

Poniedzia貫k 8.00-17.00
字oda -------------
Pi徠ek 7.30-14.30

W sprawach skarg i wniosków przyjmuj interesantów:

STAROSTA SUL犴I垶KI
w poniedzia趾i od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I pi皻ro, pokój nr 210)

Przeczytaj za陰cznik z instrukcj internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

Zach璚amy Pa雟twa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta