Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Złoto dla Polski zdobyła uczennica SOSW w...

12-04-2017

Złoto dla Polski zdobyła uczennica SOSW w Sulęcinie!
Piękny, złoty sukces sulęcińskiej narciarki! Laura Walicka uczennica II klasy Gimnazjum przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie zdobyła złoty medal w narciarstwie biegowym w sprincie na 50 m techniką klasyczną na Światowych Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Austrii!
To nie koniec jej sukcesów, na tychże Igrzyskach zajęła 5 miejsce w biegu na 100 m! Konkurencje biegowe Igrzysk odbyły się w w dniach 14-25 marca w Ramsau, pod przepięknym lodowcem Dachstein 2995 m.n.p.m, na trasach biegowych stadionu narciarskiego. Brało w nich udział kilka tysięcy zawodników z całego Świata. W składzie dziewięcioosobowej Kadry Polski w narciarstwie biegowym znalazła się uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie Laura Walicka. To tutaj kilka razy w roku na obozach sportowych swą formę szlifuje Justyna Kowalczyk. To właśnie na tych trasach nasza zawodniczka Laura Walicka zdobyła złoto. To piękny sukces, na który Laura pracowała na treningach w szkole oraz na obozach przygotowawczych w Zakopanem i Jakuszycach pod czujnym okiem trenera Ireneusza Góry nauczyciela w SOSW. To również jego sukces, ponieważ potrafi rozbudzić pasję w swoich zawodnikach, a wspólna ciężka praca przekłada się na spektakularne osiągnięcia. Tak trzymać! Cieszymy sie bardzo i gratulujemy!
Danuta Malinowska

 

 

Galeria

OGŁOSZENIA

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta