Złoto dla Polski zdobyła uczennica SOSW w...

12-04-2017

Złoto dla Polski zdobyła uczennica SOSW w Sulęcinie!
Piękny, złoty sukces sulęcińskiej narciarki! Laura Walicka uczennica II klasy Gimnazjum przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie zdobyła złoty medal w narciarstwie biegowym w sprincie na 50 m techniką klasyczną na Światowych Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Austrii!
To nie koniec jej sukcesów, na tychże Igrzyskach zajęła 5 miejsce w biegu na 100 m! Konkurencje biegowe Igrzysk odbyły się w w dniach 14-25 marca w Ramsau, pod przepięknym lodowcem Dachstein 2995 m.n.p.m, na trasach biegowych stadionu narciarskiego. Brało w nich udział kilka tysięcy zawodników z całego Świata. W składzie dziewięcioosobowej Kadry Polski w narciarstwie biegowym znalazła się uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie Laura Walicka. To tutaj kilka razy w roku na obozach sportowych swą formę szlifuje Justyna Kowalczyk. To właśnie na tych trasach nasza zawodniczka Laura Walicka zdobyła złoto. To piękny sukces, na który Laura pracowała na treningach w szkole oraz na obozach przygotowawczych w Zakopanem i Jakuszycach pod czujnym okiem trenera Ireneusza Góry nauczyciela w SOSW. To również jego sukces, ponieważ potrafi rozbudzić pasję w swoich zawodnikach, a wspólna ciężka praca przekłada się na spektakularne osiągnięcia. Tak trzymać! Cieszymy sie bardzo i gratulujemy!
Danuta Malinowska

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.