Wyniki konkursu na najpiękniejszą Kartkę...

13-04-2017

Wyniki konkursu na najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną w DPS Tursk
„ W dom polska wiosna wchodzi na spotkanie, gdy Wielkanocne na stole śniadanie.
Na stole święcone, a obok baranek. Koszyczek cały barwnych pisanek".

Ale zanim to nastąpi, nim zasiądziemy wspólnie do Wielkanocnego stołu, wysyłamy i otrzymujemy kartki z życzeniami. A takich kartek wykonanych własnoręcznie przez Mieszkańców DPS w Tursku powstało w tym roku około 100 sztuk. Stając do konkursu na najpiękniejszą, najciekawszą kartkę Wielkanocną nasi podopieczni wykazali się ogromną pracowitością oraz kreatywnością. Pani Alina Konopko- Żelechowska Dyrektor Domu wręczyła zwycięzcom trzy równorzędne nagrody i jedno wyróżnienie dla autora całej kolekcji kart wykonanych kredkami za szczególny wkład pracy i pomysłowość. Pani Dyrektor podziękowała twórcom wykonanych kartek oraz przedmiotów zdobionych techniką decoupagu.

Wszyscy uczestnicy konkursu byli dumni, że stoisko z ich pracami wzbudziło wielkie zainteresowanie na tegorocznym Jarmarku Kogucim w Sulęcinie.

DPS

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.