Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Turnieje Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

13-04-2017

Turnieje Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Sulęcinie pod opieką Pani Wioletty Bartniak oraz  uczniowie z Zespołu Szkół Samorządowych w Witnicy pod opieką Pana Adriana Wośkowiaka wzięli udział w dwóch turniejach: Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, które zostały zorganizowane w celu ugruntowania wiadomości z elementów prawa oraz ustroju Rzeczpospolitej Polskiej.

 

Pierwszy turniej odbył się 22.03.2017 r. w Witnicy, drugi zorganizowano w naszej szkole 05.04. br. W trakcie turniejów podzieleni na grupy,  rozwiązywaliśmy specjalnie przygotowane zadania. Zestawy ćwiczeń zostały ułożone w taki sposób, aby zapewnić nam gruntowne powtórzenie wiadomości z zakresu omawianego działu. Zajęcia odbywały się w oparciu o kryteria egzaminu maturalnego. Aktywny udział w zajęciach, rozwiązywanie zadań oraz zadawane pytania na pewno pomogły zwiększyć  nasze merytoryczne przygotowanie do egzaminu maturalnego z wiedzy o społeczeństwie. Te spotkania pomogły nam usystematyzować swoją wiedzę, a także dały możliwość nawiązania nowych znajomości. Podczas turniejów skosztowaliśmy smakołyków przygotowanych przez organizatorów oraz wspólnie zwiedziliśmy obie szkoły. Uważamy, że taka niekonwencjonalna forma jest wspaniałą metodą usystematyzowania wiedzy w ramach tzw. „powtórki przed ostatnim dzwonkiem".
Kinga Wieczorek ucz. kl. III b

Galeria

OGŁOSZENIA

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta