Powiat Sulecinski

<     >

UWAGA!Nowe numery kont

UWAGA!Nowe numery kont

    Aktualne numery rachunków bankowych:
    Rachunek dochodów Starostwa:
    25 8369 0008 7109 1822 2000 0020
    Rachunek dochodów Skarbu Państwa:
    54 8369 0008 7109 1822 2000 0080
    Rachunek obsługi sum depozytowych:
    33 8369 0008 7109 1822 2000 0070
Możesz studiować w Sulęcinie

Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

 

 

Najnowsze aktualności

Wiadomości dnia

Nabór do programów edukacyjnych Fundacji Orange

18-04-2017

Nabór do programów edukacyjnych Fundacji Orange

 

Do końca kwietnia br. trwa nabór dla szkół podstawowych do bezpłatnych programów edukacyjnych Fundacji Orange MegaMisja i #SuperKoderzy. Zachęcamy wszystkie szkoły podstawowe do uczestnictwa w obu programach - to wymierne korzyści dla szkół i ich świetlic. Dzieci zdobędą niezbędne dziś kompetencje cyfrowe, a szkoły otrzymają wsparcie rzeczowe lub finansowe oraz kompleksowe szkolenia i materiały edukacyjne. W ramach MegaMisji Fundacja Orange wyposaża świetlice szkolne i klasy nauczania zintegrowanego w tablety, kreatywne zestawy plastyczne, pakiety książek i gier planszowych oraz w zestawy z zabawkami edukacyjnymi i audiobookami. Nauczyciele przystępujący do programu MegaMisja otrzymują dostęp do platformy internetowej, w której mogą znaleźć m.in. osadzone w przyjaznej fabule scenariusze zajęć z edukacji medialnej i cyfrowej dla dzieci w wieku 6-9 lat. Szkoły biorące udział w #SuperKoderach otrzymują z kolei granty na zakup sprzętu komputerowego i pomocy dydaktycznych niezbędnych do prowadzenia zajęć - lekcji programowania na przedmiotach innych niż informatyka. Co więcej, Fundacja Orange zapewnia dwóm nauczycielom z każdej szkoły profesjonalne szkolenie, które przygotowuje ich do prowadzenia zajęć, a także udziela wsparcia doświadczonych szkoleniowców przez czas trwania programu. Program ten przygotowany został z myślą o uczniach w wieku 10-12 lat. 

Wszystkie szkoły serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nowym naborze! Więcej informacji znajdą Państwo w załączonych poniżej dokumentach.

OGŁOSZENIA

Konkurs na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulę...

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

 

Szkolenie dla przedstawicieli Wspólnot oraz Spółdzielni mieszkaniowych

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze zaprasza na bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli Wspólnot oraz Spółdzielni mieszkaniowych.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przekazuj informacje o zagrożeniach występujących w Twojej okolicy !

  Więcej w zalączeniu:

SPRAWY SPOŁECZNE

Dyżury aptek w 2017 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2017 roku.

"Aktywnie po integrację"

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie zapraszają na integracyjny rajd i turniej gier planszowych "Grzybobranie i inne granie".

Plakat w załączeniu

"Integracja niepełnosprawnych - możliwości i szanse"

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie zapraszają na wojewódzką konferencję metodyczną "Integracja niepełnosprawnch - możliwości i szanse", która odbędzie się 03.11.2016 r. w Ośrodoku Kormoran w Sulęcinie.

Czytaj załącznik.

Ogłoszenie Starosty Sulęcińskiego

Starosta Sulęciński ogłasza nabór kandydatów w celu uzupełnienia składu członków Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj załącznik.

PRZEWODNIK INTERESANTA

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

 

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta