Odbył się "Dzień Otwarty Szkoły"

26-04-2013

Odbył się "Dzień Otwarty Szkoły"

Dyrekcja Zespoły Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie po raz kolejny była organizatorem promocyjnego dnia szkoły. Ten dzień skierowany był nie tylko do uczniów szkół gimnazjalnych, ale również do ich rodziców i wszystkich zainteresowanych edukacją w tej placówce.

Dla zwiedzających udostępniony został cały mechanizm działający na terenie zespołu edukacyjnego. Od sekretariatu, klas, pracowni, warsztatów, po punkty informacyjne, wystawy, pokazy medialne i prezentację szkolnych kół zainteresowań. Dzięki kontaktom i współpracy z policją, wojskiem, strażą pożarną i zaprzyjaźnionymi instytucjami z za Odry zwiedzający mogli naocznie zapoznać się, jak działają służby mundurowe. W tym zakresie szkoła prowadzi nauczanie w klasach licealnych poszerzone o dodatkowe przedmioty z zakresu bezpieczeństwa publicznego, wojskowości i pożarnictwa. W „Dniu otwartym” szkołę odwiedzili przedstawiciele władz powiatowych oraz instytucji, z którymi szkoła współpracuje na co dzień. Poniżej fotograficzna relacja z promocji szkoły.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.