Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt

Projekt

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Pożegnali mury szkoły, ale nie szkołę

26-04-2013

Pożegnali mury szkoły, ale nie szkołę

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie. 26 kwietnia w hali sportowej szkoły odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych.

W uroczystości uczestniczyło grono pedagogiczne,   Przewodnicząca Rady Rodziców Beata Wieczorek, Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart, pełniący obowiązki dyrektora szkoły Jarosław Ugrynowicz oraz uczniowie. Podczas gali poczet sztandarowy złożony z licealistów klas maturalnych przekazał sztandar szkoły nowemu pocztowi klas pierwszych i drugich.  Abiturienci złożyli również ślubowanie. W dalszej części odbyło się wręczenie świadectw ukończenia liceum oraz nagród i podziękowań uczniom, którzy swoją postawą i  zaangażowaniem reprezentowali szkołę w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych. Za najlepsze wyniki w nauce w roku 2012 - 2013 stypendium Starosty Sulęcińskiego Dariusza Ejcharta otrzymał Jakub Andrzej Plata. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali: Karolina Waszkiewicz, Patrycja Marcinkiewicz, Anna Górska, Dawid Wójcik oraz Katarzyna Zadwórna. Na zakończenie uroczystości, każdy uczeń klasy maturalnej otrzymał symboliczny długopis z czterolistną koniczynką na szczęście.

- Żegnacie mury szkoły, ale nie szkołę. Tutaj zawsze będziecie wracali, jeżeli nie osobiście to w Waszych wspomnieniach. Nie można zapomnieć kilku lat spędzonych wśród co dziennym wydarzeń, jakie przeżywaliście w tej szkole. Przed Wami kolejne wydarzenie jakim jest matura, która pozostawi wspomnienia na długie lata. Wierzę, że każdy z Was jest do niej przygotowany i sprosta jej wyzwaniu. Tego Wam życzę w tym szczególnym dniu, kiedy jesteście kolejnym pokoleniem abiturientów, a niebawem absolwentów, które przejdzie do historii naszego liceum – powiedział zebranym Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart

 

Galeria

OGŁOSZENIA

Konkurs na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulę...

W dniu 26 września bieżącego roku, w toku intensywnych obrad Komisji Konkursowej postanowiono nie wyłonić zwycięzcy Konkursu na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

Programu współpracy w roku 2018 Powiatu Sulęcińskiego z organizacjami pozarządowymi oraz p...

W dniach 27 września - 3 października 2017 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące projektu Programu współpracy w roku 2018 Powiatu Sulęcińskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przekazuj informacje o zagrożeniach występujących w Twojej okolicy !

  Więcej w zalączeniu:

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli. Na terenie województwa lubuskiego, zmianie ulegnie miejsce wykonywania świadczeń w Gorzowie Wielkopolskim.

Harmonogram dyżurów pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawnośc...

Harmonogram dyżurów pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności dla mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego w Sulęcinie przy ul. Witosa 49 w okresie od września do grudnia 2017 roku:

W godzinach:     08: 30 - 15 : 00
wrzesień : 12 i 26
październik : 10 i 24
listopad : 7 i 21
grudzień : 12

 

Dyżury aptek w 2017 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2017 roku.
PRZEWODNIK INTERESANTA

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

 

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta