Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Pożegnali mury szkoły, ale nie szkołę

26-04-2013

Pożegnali mury szkoły, ale nie szkołę

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie. 26 kwietnia w hali sportowej szkoły odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych.

W uroczystości uczestniczyło grono pedagogiczne,   Przewodnicząca Rady Rodziców Beata Wieczorek, Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart, pełniący obowiązki dyrektora szkoły Jarosław Ugrynowicz oraz uczniowie. Podczas gali poczet sztandarowy złożony z licealistów klas maturalnych przekazał sztandar szkoły nowemu pocztowi klas pierwszych i drugich.  Abiturienci złożyli również ślubowanie. W dalszej części odbyło się wręczenie świadectw ukończenia liceum oraz nagród i podziękowań uczniom, którzy swoją postawą i  zaangażowaniem reprezentowali szkołę w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych. Za najlepsze wyniki w nauce w roku 2012 - 2013 stypendium Starosty Sulęcińskiego Dariusza Ejcharta otrzymał Jakub Andrzej Plata. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali: Karolina Waszkiewicz, Patrycja Marcinkiewicz, Anna Górska, Dawid Wójcik oraz Katarzyna Zadwórna. Na zakończenie uroczystości, każdy uczeń klasy maturalnej otrzymał symboliczny długopis z czterolistną koniczynką na szczęście.

- Żegnacie mury szkoły, ale nie szkołę. Tutaj zawsze będziecie wracali, jeżeli nie osobiście to w Waszych wspomnieniach. Nie można zapomnieć kilku lat spędzonych wśród co dziennym wydarzeń, jakie przeżywaliście w tej szkole. Przed Wami kolejne wydarzenie jakim jest matura, która pozostawi wspomnienia na długie lata. Wierzę, że każdy z Was jest do niej przygotowany i sprosta jej wyzwaniu. Tego Wam życzę w tym szczególnym dniu, kiedy jesteście kolejnym pokoleniem abiturientów, a niebawem absolwentów, które przejdzie do historii naszego liceum – powiedział zebranym Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart

 

Galeria

OGŁOSZENIA

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta