Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej...

10-05-2017

Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej Intelektualnie w Gorzowie Wlkp.
Już po raz piąty mieliśmy zaszczyt i okazję wziąć udział w Dniu Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie ph. „Pięknie Żyć", które zostało zorganizowane przez Koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Gorzowie Wlkp.
W tym dniu zostaliśmy zaproszeni do Teatru im. Juliusza Osterwy, gdzie nasi uczniowie z Zespołów Edukacyjno-Terapeutycznych w Szkole Podstawowej i Gimnazjum oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy zaprezentowali swoje umiejętności taneczne na deskach teatru w dwóch tańcach: "Belle, belle, belle" oraz w tańcu ze słynnego musicalu „La la land". Dzieci przygotowywały się pod kierunkiem swoich nauczycielek z klas ZET i SPdP. W tym roku głównymi koordynatorkami występu były pani Ewa Szczepańska i pani Małgorzata Gąsiorek.
Celem obchodów Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie jest sprzeciw wobec dyskryminacji tych osób we wszystkich sferach życia codziennego i społecznego. Ten szczególny dzień jest dniem manifestowania tolerancji równouprawnienia, więc nie mogło nas tam zabraknąć. Oczywiście jak zawsze daliśmy z siebie 200% i nie możemy się doczekać spotkania za rok.
Małgorzata Gąsiorek

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.