,, W zdrowym ciele, zdrowy duch !!!”

12-05-2017

,, W zdrowym ciele, zdrowy duch !!!”
Z szeregu imprez, które na stałe wpisały się w kalendarz Turskiego Domu przyszedł czas na ,,Dzień Sportu". Tradycyjnie spotkaliśmy się, by aktywnie spędzić przedpołudnie mierząc swoje siły w specjalnie przygotowanych konkurencjach.
Z tej okazji każdy bez względu na swoje dolegliwości mógł przez chwilę poczuć smak sportowej rywalizacji. Na naszych mieszkańców czekały sportowe zmagania takie jak: kręgle, rzucanie do celu, odbijanie piłeczki, piłkarzyki oraz hula hop. Ucieszyła nas liczna frekwencja wśród zawodników. Wszystkim przyświecał duch fair play i podejście, że nie ważny jest wynik tylko dobra zabawa. I tak oto zwycięzcą ogólnej klasyfikacji został Pan Jerzy Kargulewicz, drugie miejsce zajął Pan Krzysztof Gądek, a trzecie Pan Jan Bertasz. Wyróżniona została również najaktywniejsza reprezentantka płci pięknej Pani Eugenia Kalinowska. Na zwycięzców czekały nagrody i dyplomy, a zwieńczeniem sportowych zmagań były biesiadne przyśpiewki.
DPS

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.