Powiat Sulecinski

<     >

Festiwal Michaliny Wisłockiej

Festiwal Michaliny Wisłockiej

Organizatorzy zapraszają na Festiwal Michaliny Wisłockiej, który odbędzie się w dnia 7-9 lipca 2017 roku w Lubniewicach.

 

Projekt

Projekt "Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

UWAGA!Nowe numery kont

UWAGA!Nowe numery kont

    Aktualne numery rachunków bankowych:
    Rachunek dochodów Starostwa:
    25 8369 0008 7109 1822 2000 0020
    Rachunek dochodów Skarbu Państwa:
    54 8369 0008 7109 1822 2000 0080
    Rachunek obsługi sum depozytowych:
    33 8369 0008 7109 1822 2000 0070
Możesz studiować w Sulęcinie

Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

 

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Przebudowa drogi powiatowej odc....

12-05-2017

Przebudowa drogi powiatowej odc. Grabów-Walewice-A2
Dnia 08.05.2017 r. pomiędzy Powiatem Sulęcińskim, a wyłonionym w drodze przetargu Przedsiębiorstwem Drogowym KONTRAKT Sp. z o.o. z Krosna Odrzańskiego, reprezentowanym przez Prezesa Zarządu Pana Karola Jankowskiego, została podpisana umowa na realizację zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej 1247 F odc. Grabów- Walewice- A2".

Przedsięwzięcie współfinansowane jest w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019, z czego 50% kwoty pokrywa Powiat Sulęciński wraz z partnerem Gminą Torzym. Przebudowa drogi obejmuje 4434 m drogi, która została podzielona na dwa odcinki. W ciągu odcinka nr 1 planowane jest poszerzenie jezdni do 4 m z wykonaniem mijanek, odtworzenie poboczy i wykonanie rowów. W leśniczówce Grabów planowany jest peron i zatoka autobusowa. Przed m. Walewice planowana jest wyspa spowalniająca ruch. Odcinek nr 2 o długości 1304 m znajduje się w terenie zabudowanym Walewic, planowana szerokość jezdni to 5 m. W ciągu tego odcinka planowany jest chodnik o szer. od 1,5 do 2 m i dł. 633 mb, zatoka aut, przejście dla pieszych z azylem, 4 skrzyżowania z drogami gminnymi i wyspa spowalniająca ruch. Planowany termin zakończenia prac to 30 sierpnia br.
Realizacja tej inwestycji pozwoli podnieść poziom i jakość życia mieszkańców miejscowości: Grabów i Walewice, a także ułatwi mieszkańcom tych miejscowości swobodny dojazd do ośrodków miejskich i siedzib władz gminnych, powiatowych czy wojewódzkich. Mieszkańcy będą mieli ułatwiony dostęp do usług w zakresie administracji publicznej, edukacji czy ochrony zdrowia, jak również będą mogli szybciej i bezpieczniej dotrzeć do miejsca pracy. Znaczącej poprawie ulegnie także bezpieczeństwo pozostałych użytkowników drogi.

Galeria

OGŁOSZENIA

Piknik dla Rodzin z osobami niepołnosprawnymi

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie we współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie serdecznie zaprasza na Piknik dla Rodzin z osobami niepełnosprawnymi z terenu Powiatu Sulęcińskiego pod hasłem: „BĄDŹMY RAZEM".

Konkurs na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulę...

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

 

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przekazuj informacje o zagrożeniach występujących w Twojej okolicy !

  Więcej w zalączeniu:

SPRAWY SPOŁECZNE

Dyżury aptek w 2017 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2017 roku.
PRZEWODNIK INTERESANTA

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

 

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta