Festiwal Michaliny Wisłockiej

Organizatorzy zapraszają na Festiwal Michaliny Wisłockiej, który odbędzie się w dnia 7-9 lipca 2017 roku w Lubniewicach.

Projekt "Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

UWAGA!Nowe numery kont

Aktualne numery rachunków bankowych:
    Rachunek dochodów Starostwa:
    25 8369 0008 7109 1822 2000 0020
    Rachunek dochodów Skarbu Państwa:
    54 8369 0008 7109 1822 2000 0080
    Rachunek obsługi sum depozytowych:
    33 8369 0008 7109 1822 2000 0070
Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

Czytamy na przerwie!

16-05-2017

Czytamy na przerwie!
LUBUSKA AKCJA BICIA REKORDU W ILOŚCI OSÓB CZYTAJĄCYCH NA PRZERWIE w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Sulęcinie.

Dnia 11 maja 2017 r. na długiej przerwie odbyła się w naszej szkole akcja bicia rekordu ilości osób czytających na przerwie. Wydarzenie odbyło się w ramach XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek ph. "Biblioteka. Oczywiście! ".
Akcja odbyła się na boisku przed szkołą. Pani Dyrektor Danuta Malinowska powitała siedzące na kocach dzieci oraz pracowników szkoły i przedstawiła cele akcji. Bibliotekarz SOSW Dorota Nazwalska przypomniała wartości jakie niesie czytanie oraz korzystanie z książek i oczywiście zaprosiła wszystkich do biblioteki szkolnej. Dzieci czytały i oglądały książki. Czytali uczniom nauczyciele i inni pracownicy szkoły. Pani Barbara Nowak- Mazurczak przypomniała, że 11 maja jest również Dniem bez Śmiecenia i dlatego wśród książek, które miały dzieci, znalazły się pozycje o tematyce przyrodniczej, zachęcające do szanowania środowiska przyrodniczego przez cały rok. Na zakończenie Pani Dorota Nazwalska rozdała zakładki tematycznie związane z przyrodą i książką. W akcji wzięło udział ponad 50 osób.
W piękny słoneczny dzień na „pikniku" z książką, wszyscy dobrze się bawili i przekonali się, że książkę można czytać w każdej sytuacji i w każdym miejscu.
Po uroczystości, część osób skorzystała z zaproszenia bibliotekarki szkolnej i przyszła do biblioteki wypożyczyć książki.
Dorota Nazwalska

Piknik dla Rodzin z osobami niepołnosprawnymi

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie we współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie serdecznie zaprasza na Piknik dla Rodzin z osobami niepełnosprawnymi z terenu Powiatu Sulęcińskiego pod hasłem: „BĄDŹMY RAZEM".

Konkurs na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulę...

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przekazuj informacje o zagrożeniach występujących w Twojej okolicy !

Więcej w zalączeniu:

Dyżury aptek w 2017 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2017 roku.

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.