Z książką za pan brat!

16-05-2017

Z książką za pan brat!
Dnia 11.05.2017 r. uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie wzięli udział w akcji pt.: „Przerwa na czytanie". Wydarzenie zorganizowano we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Gorzowie Wielkopolskim w ramach XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pt. ,,Biblioteka Oczywiście''.

Podczas przerw biliśmy rekord w ilości osób czytających. Tego dnia czytało 162 uczniów. Udowodniliśmy, że książki to świetny sposób na spędzenie każdej wolnej chwili, pamiętając, że czytanie poszerza wiedzę, rozwija słownictwo, wyobraźnię, umiejętności komunikacji oraz szereg innych kompetencji w nas drzemiących. Chętni przeczytali ulubione fragmenty z wybranych przez siebie pozycji. Temu edukacyjnemu wydarzeniu towarzyszył  humor i zabawa.
Wiktoria Hyża
Izabela Pawlus
ucz. kl II LOW

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.