Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

X Międzynarodowy Kołczyński Bieg Olimpijski

16-05-2017

X Międzynarodowy Kołczyński Bieg Olimpijski
Aktywność fizyczna staje się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu wolnego, co udowodnili organizatorzy X Międzynarodowego Kołczyńskiego Biegu Olimpijskiego, który odbył się 13.05.2017 r. w Kołczynie. To sportowe wydarzenie przyciągnęło prawie 800 osób, w różnym przedziale wiekowym, które połączyła wspólna pasja - bieganie.
Uczestnicy mogli sprawdzić swoje możliwości na trasie o długości ok. 6 km, która przebiegała wokół Kołczyna. Organizatorzy przygotowali również opcję dla fascynatów dwóch kółek, którzy w sobotę rano wyjechali z Sulęcina rowerami do Kołczyna, gdzie wspólnie z innymi uczestnikami imprezy mogli wziąć udział w Biegu, a następnie rowerami pokonać trasę powrotną do Sulęcina. Tego dnia swoje siły postanowili sprawdzić również pracownicy Starostwa Powiatowego oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie. Każdy uczestnik X Międzynarodowego Kołczyńskiego Biegu Olimpijskiego otrzymał pamiątkowy medal oraz dyplom z numerem, który po zakończeniu biegu brał udział w losowaniu. Jedną z głównych nagród tj. rower górski oraz Puchar Starosty ufundował Starosta Sulęciński Adam Basiński. Organizatorzy zapewnili biegaczom wiele atrakcji m.in. występy artystyczne, „kącik szczęścia" oraz przepyszny poczęstunek. Dzięki wspaniałej organizacji oraz sprzyjającej pogodzie, wszystkim przybyłym na to wydarzenie udało się spędzić miły i aktywny dzień. Mamy nadzieję, że grono pasjonatów biegania wzrośnie i za rok zobaczymy się w szerszym gronie. Serdecznie zapraszamy do udziału w takich wydarzeniach. To świetny sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego.
 
 
Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości Madman24.pl

Galeria

OGŁOSZENIA

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta