Festiwal Michaliny Wisłockiej

Organizatorzy zapraszają na Festiwal Michaliny Wisłockiej, który odbędzie się w dnia 7-9 lipca 2017 roku w Lubniewicach.

Projekt "Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

UWAGA!Nowe numery kont

Aktualne numery rachunków bankowych:
    Rachunek dochodów Starostwa:
    25 8369 0008 7109 1822 2000 0020
    Rachunek dochodów Skarbu Państwa:
    54 8369 0008 7109 1822 2000 0080
    Rachunek obsługi sum depozytowych:
    33 8369 0008 7109 1822 2000 0070
Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

X Międzynarodowy Kołczyński Bieg Olimpijski

16-05-2017

X Międzynarodowy Kołczyński Bieg Olimpijski
Aktywność fizyczna staje się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu wolnego, co udowodnili organizatorzy X Międzynarodowego Kołczyńskiego Biegu Olimpijskiego, który odbył się 13.05.2017 r. w Kołczynie. To sportowe wydarzenie przyciągnęło prawie 800 osób, w różnym przedziale wiekowym, które połączyła wspólna pasja - bieganie.
Uczestnicy mogli sprawdzić swoje możliwości na trasie o długości ok. 6 km, która przebiegała wokół Kołczyna. Organizatorzy przygotowali również opcję dla fascynatów dwóch kółek, którzy w sobotę rano wyjechali z Sulęcina rowerami do Kołczyna, gdzie wspólnie z innymi uczestnikami imprezy mogli wziąć udział w Biegu, a następnie rowerami pokonać trasę powrotną do Sulęcina. Tego dnia swoje siły postanowili sprawdzić również pracownicy Starostwa Powiatowego oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie. Każdy uczestnik X Międzynarodowego Kołczyńskiego Biegu Olimpijskiego otrzymał pamiątkowy medal oraz dyplom z numerem, który po zakończeniu biegu brał udział w losowaniu. Jedną z głównych nagród tj. rower górski oraz Puchar Starosty ufundował Starosta Sulęciński Adam Basiński. Organizatorzy zapewnili biegaczom wiele atrakcji m.in. występy artystyczne, „kącik szczęścia" oraz przepyszny poczęstunek. Dzięki wspaniałej organizacji oraz sprzyjającej pogodzie, wszystkim przybyłym na to wydarzenie udało się spędzić miły i aktywny dzień. Mamy nadzieję, że grono pasjonatów biegania wzrośnie i za rok zobaczymy się w szerszym gronie. Serdecznie zapraszamy do udziału w takich wydarzeniach. To świetny sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego.

Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości Madman24.pl

Konkurs na stanowisko Dyrektora Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Sulęcinie.

Konkurs na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulę...

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przekazuj informacje o zagrożeniach występujących w Twojej okolicy !

Więcej w zalączeniu:

Dyżury aptek w 2017 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2017 roku.

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.