X Międzynarodowy Kołczyński Bieg Olimpijski

16-05-2017

X Międzynarodowy Kołczyński Bieg Olimpijski
Aktywność fizyczna staje się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu wolnego, co udowodnili organizatorzy X Międzynarodowego Kołczyńskiego Biegu Olimpijskiego, który odbył się 13.05.2017 r. w Kołczynie. To sportowe wydarzenie przyciągnęło prawie 800 osób, w różnym przedziale wiekowym, które połączyła wspólna pasja - bieganie.
Uczestnicy mogli sprawdzić swoje możliwości na trasie o długości ok. 6 km, która przebiegała wokół Kołczyna. Organizatorzy przygotowali również opcję dla fascynatów dwóch kółek, którzy w sobotę rano wyjechali z Sulęcina rowerami do Kołczyna, gdzie wspólnie z innymi uczestnikami imprezy mogli wziąć udział w Biegu, a następnie rowerami pokonać trasę powrotną do Sulęcina. Tego dnia swoje siły postanowili sprawdzić również pracownicy Starostwa Powiatowego oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie. Każdy uczestnik X Międzynarodowego Kołczyńskiego Biegu Olimpijskiego otrzymał pamiątkowy medal oraz dyplom z numerem, który po zakończeniu biegu brał udział w losowaniu. Jedną z głównych nagród tj. rower górski oraz Puchar Starosty ufundował Starosta Sulęciński Adam Basiński. Organizatorzy zapewnili biegaczom wiele atrakcji m.in. występy artystyczne, „kącik szczęścia" oraz przepyszny poczęstunek. Dzięki wspaniałej organizacji oraz sprzyjającej pogodzie, wszystkim przybyłym na to wydarzenie udało się spędzić miły i aktywny dzień. Mamy nadzieję, że grono pasjonatów biegania wzrośnie i za rok zobaczymy się w szerszym gronie. Serdecznie zapraszamy do udziału w takich wydarzeniach. To świetny sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego.

Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości Madman24.pl

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.