Powiat Sulecinski

<     >

SULĘCIN REGGAE FESTIWAL 2017

SULĘCIN REGGAE FESTIWAL 2017

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną edycję Sulęcin Reggae Festiwal - edycję klubową! Przed nami dwa dni fantastycznych koncertów, które odbędą się 6-7 października br. Na naszej scenie zaprezentują się: Big Up!, O.N.L., Kufajka Rencisty, Er Skanker Sound System oraz Maleo Reggae Rockers!
 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt

Projekt

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

UWAGA!Nowe numery kont

UWAGA!Nowe numery kont

    Aktualne numery rachunków bankowych:
    Rachunek dochodów Starostwa:
    25 8369 0008 7109 1822 2000 0020
    Rachunek dochodów Skarbu Państwa:
    54 8369 0008 7109 1822 2000 0080
    Rachunek obsługi sum depozytowych:
    33 8369 0008 7109 1822 2000 0070
Najnowsze aktualności

Aktualności

Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

17-05-2017

Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym
Już po raz kolejny w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczestnikami turnieju byli uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów z terenu gmin powiatu sulęcińskiego.
Turniej składał się z dwóch części: I część testowa, pozwoliła na merytoryczną ocenę poziomu wiedzy uczestników, natomiast II część „Miasteczko rowerowe" pozwoliła na ocenę umiejętności praktycznych. Celem turnieju jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działania na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej poprzez popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu oraz umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Nad prawidłowym przebiegiem tego wydarzenia czuwali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie, którzy oceniali zmagania uczestników oraz nauczyciele i uczniowie z ZSLiZ w Sulęcinie, którzy zadbali o część organizacyjną turnieju. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Wicestarosta Sulęciński Tomasz Prozorowicz, Przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Dąbroś oraz Pracownicy KPP w Sulęcinie. W tym roku w turnieju wystartowało 5 czteroosobowych drużyn w kategorii szkół podstawowych oraz 5 trzyosobowych drużyn w kategorii szkół gimnazjalnych.
Oto wyniki turniejowych zmagań:
Szkoły podstawowe:
1. Trzemeszno Lub.
2. Boczów
3. Słońsk
4. Krzeszyce
5. Lubniewice

Gimnazja:
1. Krzeszyce
2. Sulęcin
3. Słońsk
4. Lubniewice
5. Torzym

Nagrody i dyplomy uczestnikom Turnieju wręczyli Wicestarosta Sulęciński Tomasz Prozorowicz, Dyrektor ZSLiZ Grażyna Sobieraj oraz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sulęcinie Robert Parchimowicz. Nagrody zostały ufundowane przez Starostę Sulęcińskiego oraz Ośrodki Szkolenia Kierowców, które po raz pierwszy włączyły się w akcję BRD. Za finansowe wsparcie szczególnie dziękujemy: Ośrodkowi Szkolenia Kierowców LUZ Agnieszka Popis z Sulęcina, EDU - MED Magdalena Moręgiel z Boczowa, Szkoła Jazdy Jan Mydłowski z Torzymia oraz Szkoła Jazdy PERFEKT Tomasz Ignatowicz z Sulęcina.
Zwycięska drużyna z każdej grupy będzie reprezentować Powiat Sulęciński w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Gratulujemy finalistom z Powiatu Sulęcińskiego i życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim.

Galeria

OGŁOSZENIA

Konkurs na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulę...

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

 

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przekazuj informacje o zagrożeniach występujących w Twojej okolicy !

  Więcej w zalączeniu:

Harmonogram dyżurów pracy Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Su...

W załączeniu przesyłam harmonogram dyżurów pracy Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności dla mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego w okresie od lutego do czerwca 2017 roku.
SPRAWY SPOŁECZNE

Harmonogram dyżurów pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawnośc...

Harmonogram dyżurów pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności dla mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego w Sulęcinie przy ul. Witosa 49 w okresie od września do grudnia 2017 roku:

W godzinach:     08: 30 - 15 : 00
wrzesień : 12 i 26
październik : 10 i 24
listopad : 7 i 21
grudzień : 12

 

Dyżury aptek w 2017 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2017 roku.
PRZEWODNIK INTERESANTA

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

 

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta