Festiwal Michaliny Wisłockiej

Organizatorzy zapraszają na Festiwal Michaliny Wisłockiej, który odbędzie się w dnia 7-9 lipca 2017 roku w Lubniewicach.

Projekt "Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

UWAGA!Nowe numery kont

Aktualne numery rachunków bankowych:
    Rachunek dochodów Starostwa:
    25 8369 0008 7109 1822 2000 0020
    Rachunek dochodów Skarbu Państwa:
    54 8369 0008 7109 1822 2000 0080
    Rachunek obsługi sum depozytowych:
    33 8369 0008 7109 1822 2000 0070
Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

„W Trzy Dni Dookoła Świata” – LFA

17-05-2017

„W Trzy Dni Dookoła Świata” – LFA
„Marzenie Pingwina" to taneczno-muzyczna opowieść o Pingwinie Cesarskim zamieszkującym mroźną Antarktydę, który marzy o słonecznej i ciepłej plaży - jest to prezentacja uczniów SOSW w Sulęcinie.
Justyna Raniewicz, Weronika Walicka, Agnieszka Kowzan, Aleksandra Poznańska i Maja Nowak wraz z innymi uczestnikami XXIV Lubskiego Festiwalu Artystycznego - Scena Specjalna zabrały widzów i zaproszonych gości w trzydniową podróż dookoła świata. Podczas występu, młode Sulęcinianki roztańczyły całą widownię, a zaproszonych znamienitych gości, w tym m.in. Starostę Powiatu Żarskiego porwały z sobą do tańca na scenę. Rola Pingwina w wykonaniu Oli Poznańskiej zostanie na długo zapamiętana zarówno przez nas jak i innych uczestników przeglądu. W tegorocznym Festiwalu w Lubsku udział wzięło ponad 150 uczestników - uczniów szkół specjalnych województwa lubuskiego oraz uczniów z Wichernschule w Forst (Niemcy). Celem przeglądu jest integracja środowiska osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz integracja ze społeczeństwem lokalnym. Przez trzy festiwalowe dni młodzi artyści uczestniczyli w różnorodnych warsztatach artystycznych i korzystali z przygotowanych przez organizatorów atrakcji i imprez towarzyszących. Zwieńczeniem wysiłków uczestników Festiwalu był wspólny występ prezentowany podczas czwartkowego Koncertu Galowego.

Diana Chajec i Anna Szemitko

Piknik dla Rodzin z osobami niepołnosprawnymi

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie we współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie serdecznie zaprasza na Piknik dla Rodzin z osobami niepełnosprawnymi z terenu Powiatu Sulęcińskiego pod hasłem: „BĄDŹMY RAZEM".

Konkurs na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulę...

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przekazuj informacje o zagrożeniach występujących w Twojej okolicy !

Więcej w zalączeniu:

Dyżury aptek w 2017 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2017 roku.

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.