Dyżur Posła Jacka Kurzępy!

18-05-2017

Dyżur Posła Jacka Kurzępy!
17.05 br. w Starostwie Powiatowym w Sulęcinie odbyło sie spotkanie Starosty Sulęcińskiego Adama Basińskiego oraz Wicestarosty Tomasza Prozorowicza z Posłem RP Jackiem Kurzępą.
W trakcie spotkania panowie rozmawiali na tematy związane z funkcjonowaniem i sytuacją powiatu oraz poruszali zagadnienia dotyczące rynku pracy i edukacji, w tym edukacji specjalnej w naszym powiecie.W trakcie  rozmów nawiązano także do obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, która przypada na 2018 r. W spotkaniu uczestniczyli także Dyrektor SOSW Danuta Malinowska oraz Kierownik BP ARiMR Zenon Fabianowicz. Po zakończonym spotkaniu z przedstawicielami instytucji pan Poseł pełnił dyżur poselski.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.