Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Święto 17. WBZ

03-07-2017

Święto 17. WBZ
Dnia 30 czerwca br. uroczystą mszą świętą, odprawioną przez Ks. Bp. Tadeusza Lityńskiego w intencji wszystkich żołnierzy, rozpoczęto obchody Święta 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej im. gen. broni Józefa Dowbor Muśnickiego.
Po mszy odbył się apel, w którym uczestniczyli zaproszeni goście: m.in. Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej, Poseł na Sejm RP reprezentujący Ministra Obrony Narodowej Pan Bartosz Kownacki, Przedstawiciele Służb Mundurowych, Przedstawiciele Władz Samorządowych, Rodziny poległych poza granicami kraju żołnierzy, żołnierze oraz ich rodziny. W uroczystościach wzięła też udział delegacja Powiatu Sulęcińskiego, w składzie: Wicestarosta Tomasz Prozorowicz i Przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Dąbroś. Tegoroczne obchody Święta 17 WBZ wiązały się z uroczystym przyjęciem nowego artyleryjskiego sprzętu KTO ROSOMAK RAK. Dowódca dywizji generał brygady Stanisław Czosnek odsłonił dywizyjne symbole na pancerzu moździerza samobieżnego RAK, a uczestniczący w Święcie Ks. Bp Tadeusz Lityński dokonał jego poświęcenia. Uroczystości zakończyła defilada kompanijnego modułu ogniowego na nowo przyjętym sprzęcie.

 

Galeria

OGŁOSZENIA

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta