Polska Smakuje

04-07-2017

Polska Smakuje
Agencja Rynku Rolnego uruchomiła stronę internetową Polska Smakuje www.polskasmakuje.pl. Podmiotami uprawnionymi do zarejestrowania się w aplikacji są producenci posiadający certyfikaty jakości lub prowadzący sprzedaż bezpośrednią, a także punkty sprzedaży uprawnione do korzystania z hasła i znaku Polska smakuje.
KRÓTKA INSTRUKCJA DLA UŻYTKOWNIKÓW strony www.polskasmakuje.pl :
Wystawca dokonuje rejestracji samodzielnie, poprzez formularz rejestracyjny lub konto Facebooka albo Google. Rejestracja wymaga podania w ramach formularza rejestracyjnego danych oznaczonych, jako obowiązkowe i potwierdzenia przez Wystawcę, że zapoznał się on z treścią Regulaminu oraz że akceptuje jego postanowienia. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, następuje weryfikacja danych Wystawcy przez Administratora. Weryfikacja i zatwierdzenie Wystawcy dokonywana jest przez Administratora niezwłocznie (do 2 dni roboczych) od wypełnienia formularza rejestracyjnego przez Wystawcę.
Zachęcamy gorąco uprawnionych do rejestracji na stronie.

ARR

Załączniki:

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.