7.Batalion Strzelców Konnych Wielkopolskich

02-08-2017

7.Batalion Strzelców Konnych Wielkopolskich

28 lipca br. mszą świętą w kościele parafialnym pw. św. Sebastiana w Wędrzynie rozpoczęto obchody święta 7.Batalionu Strzelców Konnych Wielkopolskich. Po mszy przy pomniku żołnierzy poległych podczas misji pokojowej w Afganistanie złożono kwiaty i zapalono znicze.

Podczas części oficjalnej, która odbyła się na placu apelowym garnizonu, wręczono żołnierzom, pracownikom cywilnym wojska oraz administracji samorządowej pamiątkowe odznaki, proporce i wyróżnienia. Pamiątkowy witraż emblematu 7.Batalionu Strzelców Konnych Wielkopolskich otrzymali obecni na uroczystości Wicestarosta Sulęciński Tomasz Prozorowicz, Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart oraz Radny Rady Powiatu Franciszek Jamniuk. Uroczystość zakończyła defilada pododdziałów oraz poczet proporcowy przy Polskim Klubie Kawaleryjskim. Dla Uczestników uroczystości udostępniono salę tradycji 7.Batalionu Strzelców Konnych Wielkopolskich.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.