Turniej Piłkarski Agrafka Cup 2017

07-08-2017

Turniej Piłkarski Agrafka Cup 2017
W Chartowie podsumowano tegoroczny Turniej Piłkarski Agrafka Cup. W ostatnią niedzielę lipca, w niewielkiej miejscowości Chartów, w gminie Słońsk odbył się kolejny już turniej piłkarski Agrafka Cup, którego organizatorem był miejscowy klub Agrafka Chartów i Sołectwo Chartów.
Podczas tegorocznej XIV już edycji turnieju, odbył się także festyn letni dla mieszkańców i tych wszystkich, którzy 30 lipca przyjechali do Chartowa. Jak powiedział naszej redakcji Mariusz Skrzypnik- podczas festynu zbierano pieniądze na doposażenie placu zabaw dla dzieci mieszkających w Chartowie. Udało się zebrać ponad 4 tysiące zł. Na stoisku sołectwa Chartów można było kupić ciasto, kiełbaski z grilla oraz napoje, wspomagając w ten sposób akcję zbiórki pieniędzy na plac zabaw. Natomiast wiele innych przysmaków przygotowano dla uczestników turnieju nieodpłatne tj.: ogórki małosolne, chleb ze smalcem, grochówka. Organizatorzy zebrali wiele ciekawych gadżetów, które były licytowane podczas turnieju, a największym zainteresowaniem cieszyła się koszulka Legii Warszawa z podpisami zawodników. Patronat nad imprezą objął Starosta Sulęciński Adam Basiński, który uczestniczył osobiście w turnieju. Gościem tegorocznego turnieju był Wójt Gminy Słońsk Janusz Krzyśkow.

Wyniki Agrafka CUP 2017

Fregata- GM2L 8:2

Finał
Niezłomni Prestige 1:0

Klasyfikacja końcowa i wyróżnienia:
1. Niezłomni
2. Prestige
3. Fregata Słońsk
4. GM2L
5. Agrafka Chartów
6. Groclin Słońsk

Król strzelców Łukasz Pińczynski; najlepszy bramkarz Przemysław Pazgrad; zwycięzca rzutów karnych Kornela Kondracka.

Kolejny turniej już za rok.

Autor tekstu i zdjęć: Ryszard Waldun

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.