28-09-2017

Na terenie województwa lubuskiego, zmianie ulegnie miejsce wykonywania świadczeń w Gorzowie Wielkopolskim. Od 1 października od godz. 8.00 świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej realizować będzie Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki Sp. z o. o. przy ul. Dekerta 1. Samodzielna Publiczna Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Gorzowie Wlkp. działająca przy ul. Piłsudskiego 1b świadczenia w tym zakresie realizować będzie do 1 października do godz.8.00.

Lubuski Oddział Wojewódzkiego
Narodowego Funduszu Zdrowia

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.