28-09-2017

Na terenie województwa lubuskiego, zmianie ulegnie miejsce wykonywania świadczeń w Gorzowie Wielkopolskim. Od 1 października od godz. 8.00 świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej realizować będzie Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki Sp. z o. o. przy ul. Dekerta 1. Samodzielna Publiczna Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Gorzowie Wlkp. działająca przy ul. Piłsudskiego 1b świadczenia w tym zakresie realizować będzie do 1 października do godz.8.00.

Lubuski Oddział Wojewódzkiego
Narodowego Funduszu Zdrowia

Opieka wytchnieniowa-edycja2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie, w związku z zamiarem przystąpienia do Programu pn. „Opieka wytchnieniowa"- edycja 2019, ogłoszonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, poszukuje psychologa/terapeutę, pielęgniarza/rehabilitanta i dietetyka.