W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

Starostwo Powiatowe uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS.

Benefit- koncert w Klubie u Bulka

05-10-2017

Benefit- koncert w Klubie u Bulka

04.11.2017 r. w Klubie u Bulka odbędzie się koncert kapeli Benefit z Czech. Kapela w tym roku obchodzi 47-lecie istnienia. Zespół tworzy sześć osób. Część muzyków z Benefitu grała wcześniej w popularnym w Polsce zespole Pechota.

Skład zespołu:Vláďa Gumáček Koudelka (śpiew), Adam Bernau Feit (śpiew), Matěj Koudelka (gitara), Milan Vipler (bębny), Vašek Merlin Kalaš (gitara basowa) oraz Jakub "Bukaj" Koudelka (gitara). Ekipa Benefitu została bardzo ciepło przyjęta przez Sulęcin na festiwalu Wake Up and Live w 2014 roku. Nasi przyjaciele z Czech zaprezentują widowni kawał dobrej, rockowej muzyki - ta energia zrobi na Was wrażenie! Zespół po raz kolejny odwiedzi Sulęcin, a także Gorzów (03.11.2017r, klub C-60) w ramach projektu Lubuskie Dobrze Rockuje.

Benefit - Zpověď  https://www.youtube.com/watch?v=J4aIaQZkeic

Benefit-Dneska máme den  https://www.youtube.com/watch?v=o2n2_Bi2DI0

Przed koncertem w Klubie u Bulka, jako support wystąpi Bullfinch.

Bullfinch - to akustyczny projekt Jarka Gila znanego zielonogórskiego muzyka, który udziela się głównie grając na basie w zespole Cadillac. Twórczość projektu jest inspirowana muzyka takich zespołów jak Pearl Jam, Soundgarden, Days of the New, Incubus, Tool lecz nie jest to ich kopia a zmyślnie przemielone i w swoim gatunku oryginalne.

W C-60 jako support zaprezentuje się przed Wami Urząd Bezpieczeństwa.
Punk'n'roll, Rock. Zespół powstał w czerwcu 2010 roku. Na swoim koncie mają wiele koncertów m.in z Luxtorpedą oraz Kobranocką. W maju 2013 miała miejsca premiera singla pt. „Nóż". Singiel składa się z trzech utworów nagranych w Metal Sound Studio, w ramach prac nad ich pierwszym albumem pt. „Płyta RoCk". 03.06.2013r miała miejsce premiera n pierwszego oficjalnego klipu do utworu „Zabierz mnie".

SOK

benefit_plakat_klub_u_bulka_960

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie. Pani Jolanta Zabłocka spełniła wymagania formalne zamieszczone w ogłoszeniu Starosty Sulęcińskiego z dnia 31 stycznia 2018 r. (zarządzenie Nr 16/2018 w sprawie ogłoszenia konkursu na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie oraz powołania komisji konkursowej i określenia regulaminu prac komisji konkursowej), wynikające z ustawy z dnia 21 listopada 2008r.o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1868 ze zm.) oraz ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (t.j. Dz.U. z 2017r. poz. 1065 ze zm.)

Konsultacje Społeczne

W dniu 3 października br. zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące projektu Programu Współpracy Powiatu Sulęcińskiego w roku 2018 z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietna 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie Konsultacje przeprowadzone zostały w trybie Uchwały Nr 132/306/17 Zarządu Powiatu Sulęcińskiego z dnia 25 września 2017 r. W wyniku konsultacji nie zgłoszono żadnych propozycji zmian do projektu Programu.

Dyżury pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

Dyżury pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności dla mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego w Sulęcinie przy ul. Witosa 49 w okresie od stycznia do czerwca 2018r.

Dyżury w godzinach 08:30 - 15:00
styczeń : 9 i 23
luty: 6 i 20
marzec: 6 i 20
kwiecień: 10 i 24
maj: 8 i 22
czerwiec: 5 i 19

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli. Na terenie województwa lubuskiego, zmianie ulegnie miejsce wykonywania świadczeń w Gorzowie Wielkopolskim.