Powiat Sulecinski

<     >

W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

Starostwo Powiatowe uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS.
Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Najnowsze aktualności

Aktualności

Benefit- koncert w Klubie u Bulka

05-10-2017

Benefit- koncert w Klubie u Bulka

04.11.2017 r. w Klubie u Bulka odbędzie się koncert kapeli Benefit z Czech. Kapela w tym roku obchodzi 47-lecie istnienia. Zespół tworzy sześć osób. Część muzyków z Benefitu grała wcześniej w popularnym w Polsce zespole Pechota.

Skład zespołu:Vláďa Gumáček Koudelka (śpiew), Adam Bernau Feit (śpiew), Matěj Koudelka (gitara), Milan Vipler (bębny), Vašek Merlin Kalaš (gitara basowa) oraz Jakub "Bukaj" Koudelka (gitara). Ekipa Benefitu została bardzo ciepło przyjęta przez Sulęcin na festiwalu Wake Up and Live w 2014 roku. Nasi przyjaciele z Czech zaprezentują widowni kawał dobrej, rockowej muzyki - ta energia zrobi na Was wrażenie! Zespół po raz kolejny odwiedzi Sulęcin, a także Gorzów (03.11.2017r, klub C-60) w ramach projektu Lubuskie Dobrze Rockuje.

Benefit - Zpověď  https://www.youtube.com/watch?v=J4aIaQZkeic

Benefit-Dneska máme den  https://www.youtube.com/watch?v=o2n2_Bi2DI0

Przed koncertem w Klubie u Bulka, jako support wystąpi Bullfinch.

Bullfinch - to akustyczny projekt Jarka Gila znanego zielonogórskiego muzyka, który udziela się głównie grając na basie w zespole Cadillac. Twórczość projektu jest inspirowana muzyka takich zespołów jak Pearl Jam, Soundgarden, Days of the New, Incubus, Tool lecz nie jest to ich kopia a zmyślnie przemielone i w swoim gatunku oryginalne.

https://www.facebook.com/Bullfinchart

W C-60 jako support zaprezentuje się przed Wami Urząd Bezpieczeństwa.
Punk'n'roll, Rock. Zespół powstał w czerwcu 2010 roku. Na swoim koncie mają wiele koncertów m.in z Luxtorpedą oraz Kobranocką. W maju 2013 miała miejsca premiera singla pt. „Nóż". Singiel składa się z trzech utworów nagranych w Metal Sound Studio, w ramach prac nad ich pierwszym albumem pt. „Płyta RoCk". 03.06.2013r miała miejsce premiera n pierwszego oficjalnego klipu do utworu „Zabierz mnie".

SOK

benefit_plakat_klub_u_bulka_960

OGŁOSZENIA

Konkurs ofert na świadczenie nieodpłatnej pomocy prawnej

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej, polegającego na prowadzeniu w 2018 roku punktu nieodpłatnej pomocy prawnej przez organizacje pozarządowe prowadzące działalność pożytku publicznego.

Jednocześnie Zarząd Powiatu zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (DZ. U. z 2016r. poz. 1817) do zgłaszania swoich przedstawicieli na członków komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w ramach otwartego konkursu ofert na zadania publicznego z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej.


Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach.

 

Konsultacje Społeczne

W dniu 3 października br. zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące projektu Programu Współpracy Powiatu Sulęcińskiego w roku 2018 z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietna 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie Konsultacje przeprowadzone zostały w trybie Uchwały Nr 132/306/17 Zarządu Powiatu Sulęcińskiego z dnia 25 września 2017 r. W wyniku konsultacji nie zgłoszono żadnych propozycji zmian do projektu Programu.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli. Na terenie województwa lubuskiego, zmianie ulegnie miejsce wykonywania świadczeń w Gorzowie Wielkopolskim.

Harmonogram dyżurów pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawnośc...

Harmonogram dyżurów pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności dla mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego w Sulęcinie przy ul. Witosa 49 w okresie od września do grudnia 2017 roku:

W godzinach:     08: 30 - 15 : 00
wrzesień : 12 i 26
październik : 10 i 24
listopad : 7 i 21
grudzień : 12

 

Dyżury aptek w 2017 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2017 roku.
PRZEWODNIK INTERESANTA

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

 

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta