Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Najnowsze aktualności

Aktualności

Benefit- koncert w Klubie u Bulka

05-10-2017

Benefit- koncert w Klubie u Bulka

04.11.2017 r. w Klubie u Bulka odbędzie się koncert kapeli Benefit z Czech. Kapela w tym roku obchodzi 47-lecie istnienia. Zespół tworzy sześć osób. Część muzyków z Benefitu grała wcześniej w popularnym w Polsce zespole Pechota.

Skład zespołu:Vláďa Gumáček Koudelka (śpiew), Adam Bernau Feit (śpiew), Matěj Koudelka (gitara), Milan Vipler (bębny), Vašek Merlin Kalaš (gitara basowa) oraz Jakub "Bukaj" Koudelka (gitara). Ekipa Benefitu została bardzo ciepło przyjęta przez Sulęcin na festiwalu Wake Up and Live w 2014 roku. Nasi przyjaciele z Czech zaprezentują widowni kawał dobrej, rockowej muzyki - ta energia zrobi na Was wrażenie! Zespół po raz kolejny odwiedzi Sulęcin, a także Gorzów (03.11.2017r, klub C-60) w ramach projektu Lubuskie Dobrze Rockuje.

Benefit - Zpověď  https://www.youtube.com/watch?v=J4aIaQZkeic

Benefit-Dneska máme den  https://www.youtube.com/watch?v=o2n2_Bi2DI0

Przed koncertem w Klubie u Bulka, jako support wystąpi Bullfinch.

Bullfinch - to akustyczny projekt Jarka Gila znanego zielonogórskiego muzyka, który udziela się głównie grając na basie w zespole Cadillac. Twórczość projektu jest inspirowana muzyka takich zespołów jak Pearl Jam, Soundgarden, Days of the New, Incubus, Tool lecz nie jest to ich kopia a zmyślnie przemielone i w swoim gatunku oryginalne.

https://www.facebook.com/Bullfinchart

W C-60 jako support zaprezentuje się przed Wami Urząd Bezpieczeństwa.
Punk'n'roll, Rock. Zespół powstał w czerwcu 2010 roku. Na swoim koncie mają wiele koncertów m.in z Luxtorpedą oraz Kobranocką. W maju 2013 miała miejsca premiera singla pt. „Nóż". Singiel składa się z trzech utworów nagranych w Metal Sound Studio, w ramach prac nad ich pierwszym albumem pt. „Płyta RoCk". 03.06.2013r miała miejsce premiera n pierwszego oficjalnego klipu do utworu „Zabierz mnie".

SOK

benefit_plakat_klub_u_bulka_960

OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta