Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Najnowsze aktualności

Aktualności

Konkurs "Firma Roku"

06-10-2017

Konkurs
Związek Pracodawców „Przedsiębiorczość" z Sulęcina oraz Starostwo Powiatowe w Sulęcinie ogłasza konkurs pn.: „Firma Roku", którego celem jest wyłonienie najbardziej dynamicznego i przyjaznego pracownikom oraz społeczności lokalnej przedsiębiorstwa działającego na terenie Powiatu Sulęcińskiego.
W konkursie mogą wziąć udział wszystkie firmy prowadzące działalność co najmniej od 1 stycznia 2015 r. Laureaci konkursu otrzymają statuetki oraz nagrody ufundowane przez partnerów i sponsorów konkursu. Ponadto zwycięzca konkursu będzie mógł używać tytułu Firma Roku w swoich materiałach promocyjnych i reklamowych. Kapituła konkursowa oceni każdą z firm na podstawie kilku podstawowych wskaźników przedsiębiorstwa. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony Starostwa Powiatowego w Sulęcinie, bezpośrednio w siedzibie Biura Związku (ul. Emilii Plater 4, 69-200 Sulęcin) u p. Marcina Tołoczko lub wysyłając prośbę o formularz na adres zpprzedsiebiorczosc@gmail.com. Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy złożyć w terminie do 31.10.2017 r. Formularze można przesłać na adres mailowy zpprzedsiebiorczosc@gmail.com lub przynieść do siedziby Biura Związku (ul. Emilii Plater 4, 69-200 Sulęcin) do p. Marcina Tołoczko.

Uroczysta gala dla wszystkich nominowanych odbędzie się 06.11.2017 r. w Restauracji „Kormoran" w Sulęcinie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie.

OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta