yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Konkurs "Firma Roku"

06-10-2017

Konkurs
Związek Pracodawców „Przedsiębiorczość" z Sulęcina oraz Starostwo Powiatowe w Sulęcinie ogłasza konkurs pn.: „Firma Roku", którego celem jest wyłonienie najbardziej dynamicznego i przyjaznego pracownikom oraz społeczności lokalnej przedsiębiorstwa działającego na terenie Powiatu Sulęcińskiego.
W konkursie mogą wziąć udział wszystkie firmy prowadzące działalność co najmniej od 1 stycznia 2015 r. Laureaci konkursu otrzymają statuetki oraz nagrody ufundowane przez partnerów i sponsorów konkursu. Ponadto zwycięzca konkursu będzie mógł używać tytułu Firma Roku w swoich materiałach promocyjnych i reklamowych. Kapituła konkursowa oceni każdą z firm na podstawie kilku podstawowych wskaźników przedsiębiorstwa. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony Starostwa Powiatowego w Sulęcinie, bezpośrednio w siedzibie Biura Związku (ul. Emilii Plater 4, 69-200 Sulęcin) u p. Marcina Tołoczko lub wysyłając prośbę o formularz na adres zpprzedsiebiorczosc@gmail.com. Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy złożyć w terminie do 31.10.2017 r. Formularze można przesłać na adres mailowy zpprzedsiebiorczosc@gmail.com lub przynieść do siedziby Biura Związku (ul. Emilii Plater 4, 69-200 Sulęcin) do p. Marcina Tołoczko.

Uroczysta gala dla wszystkich nominowanych odbędzie się 06.11.2017 r. w Restauracji „Kormoran" w Sulęcinie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.