Trzemeszno ma nowe boisko

12-05-2013

Trzemeszno ma nowe boisko

Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart pozyskał fundusze na odbudowę boiska sportowego znajdującego się w Trzemesznie. Koszt niwelacji terenu oraz całkowita naprawa murawy wyniosła pięćdziesiąt tysięcy złotych.

W sobotę 11 maja nastąpiło oficjalne otwarcie boiska, które jest w użytkowaniu Klubu Sportowego "Znicz" w Trzemesznie. Z tej okazji po raz pierwszy na nowej murawie rozegrano dwa mecze. Pierwszy dla uczczenia zmarłych piłkarzy klubu, który rozegrali oldboye oraz drugi mecz ligowy w ramach inauguracyjnych rozgrywek. Na otwarciu obecny był Europoseł   prof. Bogusław Liberacki, Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart, burmistrz Sulęcina wraz ze swoim zastępcą oraz wierni kibice klubu.

- Mam nadzieję, że boisko które dzisiaj zostało oddane do użytku będzie Wam służyło przez wiele lat. Nie można pozbawiać działaczy sportowych terenu bez którego działalność mogłaby umrzeć śmiercią naturalną. Boisko jest Waszym placem działania bez którego szanujący się klub nie może prowadzić swojej podstawowej działalności w postaci rozgrywek piłkarskich, spotkań ligowych czy towarzyskich. Przekazuję również na rzecz klubu Znicz Trzemeszno piłki do Waszej działalności. Mam nadzieje, że będą one pomocne nie tylko w rozgrywanych meczach, ale również w sukcesywnych treningach pod okiem trenera – powiedział zebranym Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.