W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

Starostwo Powiatowe uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS.

Trzemeszno ma nowe boisko

12-05-2013

Trzemeszno ma nowe boisko

Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart pozyskał fundusze na odbudowę boiska sportowego znajdującego się w Trzemesznie. Koszt niwelacji terenu oraz całkowita naprawa murawy wyniosła pięćdziesiąt tysięcy złotych.

W sobotę 11 maja nastąpiło oficjalne otwarcie boiska, które jest w użytkowaniu Klubu Sportowego "Znicz" w Trzemesznie. Z tej okazji po raz pierwszy na nowej murawie rozegrano dwa mecze. Pierwszy dla uczczenia zmarłych piłkarzy klubu, który rozegrali oldboye oraz drugi mecz ligowy w ramach inauguracyjnych rozgrywek. Na otwarciu obecny był Europoseł   prof. Bogusław Liberacki, Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart, burmistrz Sulęcina wraz ze swoim zastępcą oraz wierni kibice klubu.

- Mam nadzieję, że boisko które dzisiaj zostało oddane do użytku będzie Wam służyło przez wiele lat. Nie można pozbawiać działaczy sportowych terenu bez którego działalność mogłaby umrzeć śmiercią naturalną. Boisko jest Waszym placem działania bez którego szanujący się klub nie może prowadzić swojej podstawowej działalności w postaci rozgrywek piłkarskich, spotkań ligowych czy towarzyskich. Przekazuję również na rzecz klubu Znicz Trzemeszno piłki do Waszej działalności. Mam nadzieje, że będą one pomocne nie tylko w rozgrywanych meczach, ale również w sukcesywnych treningach pod okiem trenera – powiedział zebranym Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart.

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie. Pani Jolanta Zabłocka spełniła wymagania formalne zamieszczone w ogłoszeniu Starosty Sulęcińskiego z dnia 31 stycznia 2018 r. (zarządzenie Nr 16/2018 w sprawie ogłoszenia konkursu na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie oraz powołania komisji konkursowej i określenia regulaminu prac komisji konkursowej), wynikające z ustawy z dnia 21 listopada 2008r.o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1868 ze zm.) oraz ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (t.j. Dz.U. z 2017r. poz. 1065 ze zm.)

Nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe!

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego informuje, że zgodnie z § 2 ust. 4 uchwały Rady Powiatu w Sulęcinie Nr XXVI/161/12 z dnia 27 listopada 2012 roku w sprawie ustalenia trybu i zasad przyznawania nagród finansowych dla najlepszych sportowców z Powiatu Sulęcińskiego, ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

Dyżury pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

Dyżury pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności dla mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego w Sulęcinie przy ul. Witosa 49 w okresie od stycznia do czerwca 2018r.

Dyżury w godzinach 08:30 - 15:00
styczeń : 9 i 23
luty: 6 i 20
marzec: 6 i 20
kwiecień: 10 i 24
maj: 8 i 22
czerwiec: 5 i 19

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli. Na terenie województwa lubuskiego, zmianie ulegnie miejsce wykonywania świadczeń w Gorzowie Wielkopolskim.

Harmonogram dyżurów pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności dla mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego w Sulęcinie przy ul. Witosa 49 w okresie od września do grudnia 2017 roku:

W godzinach:     08: 30 - 15 : 00
wrzesień : 12 i 26
październik : 10 i 24
listopad : 7 i 21
grudzień : 12

Dyżury aptek w 2017 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2017 roku.