yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Dzień pełen wrażeń

12-10-2017

Dzień pełen wrażeń
Zbliżający się Dzień Edukacji Narodowej stał się pretekstem do pierwszego w historii naszego Ośrodka pasowania na przedszkolaka, a 20 października 2017 r, będziemy obchodzić 50 urodziny. Amanda, Sandra, Adaś, Kuba i Jakub w obecności Pani Dyrektor Danuty Malinowskiej i Starosty Sulęcińskiego Pana Adama Basińskiego, rodziców, nauczycieli oraz starszych koleżanek i kolegów złożyli uroczyste przedszkolne ślubowanie
i obiecali być dzielnymi przedszkolakami tj.: „pilnie świat poznawać, być zawsze uśmiechniętym, słuchać pani oraz grzecznie bawić się". Następnie Pani Dyrektor w asyście Pana Starosty kładąc na ramieniu każdego dziecka „czarodziejski czerwony ołówek" dokonała uroczystego aktu pasowania nadając im miano Przedszkolaka. Po pasowaniu dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy i drobne prezenciki-niespodzianki.  Ślubowanie składali nie tylko przedszkolaki, ale również ich rodzice: Zawsze mieć w pamięci, że moje dziecko jest unikalnym darem, słuchać uważnie i zawsze z nim rozmawiać, doceniać w dziecku to, co w nim najlepsze, cieszyć się jego dzieciństwem -tak brzmiał tekst roty rodzicielskiego ślubowania. Następnie piękne i ciepłe życzenia wszystkim nauczycielom z okazji ich święta złożył Marcin - uczeń klasy V, a grupa uzdolnionych muzycznie uczniów pod kierunkiem nauczycielki muzyki Diany Chajec, w sposób niezwykle barwny i humorystyczny zaprezentowała przepiękną część artystyczną.  Uwieńczeniem uroczystości dla pełnoprawnych już przedszkolaków był dzień w przedszkolu spędzony wspólnie z rodzicami - wspólne zabawy, rozmowy, słodko-owocowy poczęstunek. Na pewno będzie to niezapomniany dzień dla wszystkich uczestników, zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.
Dziękujemy za te mile spędzone chwile.

Barbara Nowak-Mazurczak

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.