Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Najnowsze aktualności

Aktualności

Międzynarodowy Dzień Inwalidy Ownice 2013

12-05-2013

Międzynarodowy Dzień Inwalidy Ownice 2013

Po raz kolejny obchodziły swój dzień osoby sprawne inaczej z powiatów gorzowskiego słubickiego i sulęcińskiego. V Międzynarodowy Dzień Inwalidy odbył się w Ownicach. Organizatorem spotkania był radny powiatu sulęcińskiego oraz sołtys wsi Ownice Franciszek Jamniuk.

  Z tej okazji dla wszystkich uczestników przygotowano gry i zabawy oraz kiełbaskę z rożna i grochówkę. Było karaoke, strzelanie z wiatrówki do tarczy, wspólne rozmowy, można było zwiedzić plenerową wystawę obrazów przygotowaną przez artystów malarzy, a przede wszystkim wszyscy biesiadowali i bawili się przy muzyce i piosenkach. Taka forma spotkań zbliża, organizuje i jednoczy osoby dla których los nie w pełni był przychylny. Podczas spotkania członkowie Koła Towarzystwa Walki z Kalectwem przy gorzowskim oddziale podjęli decyzję o realizacji projektu „Równość i Godność”, którego celem jest zwrócenie uwagi władz administracyjnych wszystkich szczebli naszego Państwa na tworzenie właściwych warunków do życia niepełnosprawnych. W spotkaniu uczestniczyła między innymi Poseł na Sejm Bożena Sławiak,   Prezes Słubickiego Koła Walki z Kalectwem Krystyna Morzydłowska, Zastępca Wójta Gminy Słońsk Beata Sroka, Prezes Fundacji „Czysta woda” w Gorzowie Grażyna Wojciechowska, Prezes Rozgłośni Radia „Zachód”   w Zielonej Górze Dariusz Frejman, Starosta Słubicki   Andrzej Bycka, Wicestarosta Gorzowski Grzegorz Tomczak, Przewodniczący Zarządu Regionu Gorzowskiego NSZZ „Solidarność” Jarosław Porwich oraz Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart.

 

Galeria

OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta