Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Najnowsze aktualności

Aktualności

Wśród poetyckich obrazów Bolesława Leśmiana...

06-11-2017

Wśród poetyckich obrazów Bolesława Leśmiana...
Piątkowy wieczór 3 listopada 2017r. wszystkim obecnym w Sulęciński Ośrodku Kultury upłynął w bardzo miłej atmosferze wśród poetyckich obrazów wyłaniających się z wierszy Bolesława Leśmiana. Odbył się wówczas Leśmianowski Konkurs Recytatorski, którym uczczono 140-tą rocznicę urodzin i 80-tą rocznicę śmierci poety.
I LO im. A. Mickiewicza w Sulęcinie reprezentowało czworo uczniów, którzy swymi interpretacjami zauroczyli zebraną widownię i jury. Uwieńczeniem wieczoru był koncert zespołu Trupięgi, który w przepięknych aranżacjach „wyśpiewał" i „wygrał" najpiękniejsze wiersze Leśmiana, a poprzedziło to ogłoszenie wyników konkursu recytatorskiego. Wśród laureatów znaleźli się nasi uczniowie: Aleksandra Maziarska (klasa II b) zdobyła II miejsce, a wyróżnienia Aleksandra Juszczyk (klasa III b) i Grzegorz Dziekan (klasa III a). Wielkie gratulacje należą się również Maciejowi Kowalskiemu (klasa II b), który swoją recytację także może uznać za bardzo udaną. Szczególnym wyróżnieniem dla nagrodzonych był występ przed szeroką publicznością przybyłą na koncert zespołu „Trupięgi", a gromkie brawa, które otrzymali nasi uczniowie, świadczą o tym, że wspaniale malują słowem, a uznanie jury i widowni były w pełni zasłużone.


Iwona Grzegorek - nauczyciel j. polskiego, opiekun uczniów

 

Galeria

OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta