Bezpłatny przegląd aut!

07-11-2017

Bezpłatny przegląd aut!
Już jutro, 8 listopada zapraszamy kierowców na bezpłatne badanie stanu technicznego pojazdu. W stacjach diagnostycznych w Sulęcinie, Krzeszycach i Torzymiu od 9.00 do 17.00 można będzie sprawdzić za darmo oświetlenie, hamulce i zawieszenie. Diagności przyjmą wszystkich chętnych. Nie będą nikogo pytać o miejsce zamieszkania, ani dokumenty.
To nie jest badanie okresowe, ale pozwala wykryć poważne usterki i wiemy, że powinno być wykonywane cyklicznie. Warto przyjechać właśnie do nas, bo Powiat Sulęciński jako jedyny w regionie po raz kolejny oferuje to badanie za darmo! Proszę nas szukać w Sulęcinie, Krzeszycach i Torzymiu. Serdecznie zapraszam w imieniu właścicieli stacji diagnostycznych, którzy organizują akcję oraz Starosty Sulęcińskiego Adama Basińskiego.
Przypominamy raz jeszcze, 8 listopada, wszystkie stacje w Powiecie Sulęcińskim!

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.