W naszym urz璠zie mo積a zap豉ci kart p豉tnicz i telefonem.

Starostwo Powiatowe uczestniczy w Programie upowszechniania p豉tno軼i bezgotówkowych w administracji publicznej przy u篡ciu terminali p豉tniczych POS.
Scalanie grunt闚 - Ownice

Powiat Sul璚i雟ki realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

Scalanie grunt闚 - Kr瘼iny i cz窷 Krzeszyc

Powiat Sul璚i雟ki realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Kr瘼iny i cz窷ci Krzeszyc".

Nieodp豉tna pomoc prawna

Rozbudowa i wyposa瞠nie SOSW w Sul璚inie

Powiat Sul璚i雟ki informuje, 瞠 rozpocz皻o realizacj projektu pod nazw: „Rozbudowa i wyposa瞠nie Specjalnego O鈔odka Szkolno - Wychowawczego w Sul璚inie".

Aktualno軼i

Uroczyste obchody 安i皻a Niepodleg這軼i

08-11-2017

Uroczyste obchody 安i皻a Niepodleg這軼i
" Ten kto nie szanuje i nie ceni swej przesz這軼i nie jest godzien szacunku tera幡iejszo軼i ani prawa do przysz這軼i. "
S這wa Józefa Pi連udskiego, twórcy pa雟twowo軼i polskiej, by造 mottem przewodnim apelu, który odby si w SOSW w Sul璚inie w dniu 7 listopada z okazji nadchodz帷ego 安i皻a Niepodleg這軼i, uroczy軼ie obchodzonego przez Polaków 11 listopada.
Uczniowie Samorz康u Uczniowskiego w obecno軼i pana Wicestarosty Tomasza Prozorowicza i pani dyrektor Danuty Malinowskiej oraz ca貫j spo貫czno軼i szkolnej przedstawili monta s這wno-muzyczny upami皻niaj帷y 99 rocznic odzyskania przez Polsk niepodleg這軼i. Uczennice i uczniowie z Samorz康u Uczniowskiego: Aleksandra Pozna雟ka, Klaudia D帳rowska, Justyna Raniewicz, Jakub Honcz i Marcin Nowak pod kierunkiem nauczycielek: Barbary Nowak-Mazurczak i Wioletty Ka幟ierczak przypominieli trudn drog Rzeczpospolitej od utraty wolno軼i do odzyskania niepodleg這軼i. Wa積e wydarzenia oraz postacie historyczne zobrazowa豉 prezentacja multimedialna. Uczniowie zgromadzeni na apelu wspólnie od酥iewali pie郾i patriotyczne: "Rot", "Marsz Pierwszej Brygady", " Wojenko, wojenko", "O mój rozmarynie", "Rozkwita造 p彗i bia造ch ró" oraz "Ja to mam szcz窷cie". Wspólne 酥iewanie utworów sta這 si nasz tradycj. W ten sposób pragniemy równie uczci 安i皻o Niepodleg這軼i. Nawet 透a w oku si zakr璚i w trakcie 酥iewania sów „Roty" czy piosenki „Ja to mam szcz窷cie, 瞠 w tym momencie, 篡 mi przysz這 w kraju nad Wis陰..." Spo貫czno嗆 SOSW w tak radosny sposób uczci豉 wyj徠kow rocznic. Apel zako鎍zyli鄉y w uroczystej, wzruszaj帷ej, ale przede wszystkim radosnej atmosferze z powodu nadchodz帷ego 鈍i皻a. Mi造m akcentem by pocz瘰tunek przygotowany przez uczniów SPdP pod kierunkiem pani Anny Sulikowskiej i Ewy Szczepa雟kiej (równie inicjatorki pocz瘰tunku), rogalikami z okazji Dnia 安. Marcina, obchodzonego w Poznaniu 11 listopada. Wicestarosta pan Tomasz Prozorowicz, podsumowa wydarzenie s這wami o wspó販zesnej formie patriotyzmu, który okazujemy wykonuj帷 swoj prac z pe軟ym oddaniem pami皻aj帷 jednocze郾ie o historii.

Wioletta Ka幟ierczak

OGΜSZENIA

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sul璚inie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sul璚i雟ki powo豉 pani Jolant Zab這ck na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urz璠u Pracy w Sul璚inie. Pani Jolanta Zab這cka spe軟i豉 wymagania formalne zamieszczone w og這szeniu Starosty Sul璚i雟kiego z dnia 31 stycznia 2018 r. (zarz康zenie Nr 16/2018 w sprawie og這szenia konkursu na wolne kierownicze stanowisko urz璠nicze dyrektora Powiatowego Urz璠u Pracy w Sul璚inie oraz powo豉nia komisji konkursowej i okre郵enia regulaminu prac komisji konkursowej), wynikaj帷e z ustawy z dnia 21 listopada 2008r.o pracownikach samorz康owych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1868 ze zm.) oraz ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (t.j. Dz.U. z 2017r. poz. 1065 ze zm.)

Nab鏎 wniosk闚 dla sportowc闚, kt鏎zy w roku 2017 osi庵n瘭i najwy窺ze wyniki sportowe!

Zarz康 Powiatu Sul璚i雟kiego informuje, 瞠 zgodnie z § 2 ust. 4 uchwa造 Rady Powiatu w Sul璚inie Nr XXVI/161/12 z dnia 27 listopada 2012 roku w sprawie ustalenia trybu i zasad przyznawania nagród finansowych dla najlepszych sportowców z Powiatu Sul璚i雟kiego, og豉sza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osi庵n瘭i najwy窺ze wyniki sportowe.
SPRAWY SPOΒCZNE

Dy簑ry pracownik闚 Powiatowego Zespo逝 do Spraw Orzekania o Niepe軟osprawno軼i

Dy簑ry pracowników Powiatowego Zespo逝 do Spraw Orzekania o Niepe軟osprawno軼i dla mieszka鎍ów Powiatu Sul璚i雟kiego w Sul璚inie przy ul. Witosa 49 w okresie od stycznia do czerwca 2018r.

Dy簑ry w godzinach 08:30 - 15:00
stycze : 9 i 23
luty: 6 i 20
marzec: 6 i 20
kwiecie: 10 i 24
maj: 8 i 22
czerwiec: 5 i 19

Nocna i 鈍i徠eczna opieka zdrowotna

Informujemy, 瞠 z dniem 1 pa寮ziernika 2017 r. 鈍iadczenia w zakresie nocnej i 鈍i徠ecznej opieki zdrowotnej b璠 udzielane przez podmioty zawarte w za陰czonej tabeli. Na terenie województwa lubuskiego, zmianie ulegnie miejsce wykonywania 鈍iadcze w Gorzowie Wielkopolskim.

Harmonogram dy簑r闚 pracownik闚 Powiatowego Zespo逝 do Spraw Orzekania o Niepe軟osprawno軼...

Harmonogram dy簑rów pracowników Powiatowego Zespo逝 do Spraw Orzekania o Niepe軟osprawno軼i dla mieszka鎍ów Powiatu Sul璚i雟kiego w Sul璚inie przy ul. Witosa 49 w okresie od wrze郾ia do grudnia 2017 roku:

W godzinach:     08: 30 - 15 : 00
wrzesie : 12 i 26
pa寮ziernik : 10 i 24
listopad : 7 i 21
grudzie : 12

Dy簑ry aptek w 2017 roku

W za陰czniku uchwa豉 Rady Powiatu w sprawie rozk豉du godzin pracy aptek w Powiecie Sul璚i雟kim w 2017 roku.

W sprawach skarg i wniosków przyjmuj interesantów:

STAROSTA SUL犴I垶KI
w poniedzia趾i od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I pi皻ro, pokój nr 210)

Przeczytaj za陰cznik z instrukcj internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

Zach璚amy Pa雟twa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta