Nowy system rejestracji pojazdów - CEPiK 2.0.

14-11-2017

Nowy system rejestracji pojazdów - CEPiK 2.0.
Od 13.11.2017 r. w Polsce obowiązuje nowy system rejestracji pojazdów - CEPiK 2.0. Wprowadzone zmiany dotyczą baz danych, systemu informatycznego oraz zasad na jakich przeprowadzane są badania techniczne pojazdów. Nowy system jest obecnie w procesie stabilizacji
https://www.gov.pl/cyfryzacja/informacja-nt.-wdrozenia-nowej-centralnej-ewidencji-pojazdow, w związku z tym wdrożenie systemu CEPIK 2.0 może w pewnym stopniu utrudniać pracę Wydziału Komunikacji w zakresie rejestracji pojazdów. Mogą wystąpić problemy z przerejestrowaniem pojazdu jak również z odbiorem dowodu rejestracyjnego. Zaistniała sytuacja jest uzależniona od czynników zewnętrznych.
W przypadku wątpliwości co do załatwienia sprawy można kontaktować się z pracownikami Wydziału Komunikacji pod nr telefonu 95/755 52 43 wew. 30, 33, 34, 35.
Na chwilę obecną trudno przewidzieć jak długo potrwa wdrażanie i stabilizacja systemu. Dołożymy wszelkich starań, aby na bieżąco informować o postępach w rozwiązywaniu problemów z procesem rejestracji pojazdów.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Zmiana godzin dyżuru Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

UWAGA!
W dniach 24 i 31 grudnia 2018 r. (poniedziałki)
dyżury prawnika w Punkcie Nieodpłatnej
Pomocy Prawnej
w Zespole Szkół Licealnych
i Zawodowych przy ul. Witosa 49
odbędą się od godziny 8:00-12:00

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności:

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.