yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

XXVII CROSS SULĘTY

17-05-2013

XXVII CROSS SULĘTY

XXVII Cross Sulęty odbędzie się w dniu 19 maja 2013 r. w Sulęcinie. Głównymi organizatorami imprezy są: Stowarzyszenie MKS „SULĘTA", Urząd Miejski w Sulęcinie oraz Starostwo Powiatowe, które partycypuje w kosztach w ramach zadania publicznego pod nazwą „Bieganie w Sulęcinie – Cross Sulęty oraz XV Memoriał im. Stanisława Ożoga”.

W biegu mogą uczestniczyć osoby zrzeszone i nie zrzeszone, które ukończyły 16 lat. Rejestracja zawodników oraz wydawanie numerów startowych odbywać się będzie w dniu zawodów w godzinach od 8.30 do 9.50 na stadionie miejskim przy ul. S. Moniuszki 2. Rozpoczęcie imprezy oraz start zawodników zaplanowano na godzinę 10.00 na stadionie miejskim. Ustalono kategorie wiekowe dla mężczyzn w przedziale wiekowym: 16-19 lat, 20-29, 30-39, 40-49, 50-59, 60-69, 70-79, 80 lat i starsi oraz dla kobiet: 16-19, 20-29, 30 i więcej. Bieg mężczyzn odbędzie się na dystansie 5 kilometrów, a kobiet na dystansie 2 kilometrów. Na zwycięzców czekają puchary oraz dyplomy ufundowane przez organizatorów. Każdy z uczestników zawodów ubezpiecza się we własnym zakresie. Zapraszamy.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.