Mikołaj z wizytą w "Turskim Domu"

07-12-2017

Mikołaj z wizytą w „Cały długi rok czekamy, cieszymy się wszyscy. Chcemy Ciebie tu przywitać w dzień tak uroczysty".

Jak tradycja nakazuje, w dniu 6 grudnia do Podopiecznych „Turskiego Domu" przybył Św. Mikołaj. W ciężkim worku przywiózł symboliczne prezenty. W towarzystwie barwnej, rozśpiewanej asysty odwiedził wszystkie Oddziały Domu.

Wszędzie go serdecznie przyjęto. Mieszkańcy nie ukrywali wzruszenia. Wyjątkowy, szczodry gość nie pozostawił bez podarunku również tych Mieszkańców, którzy ze względów zdrowotnych musieli w tym dniu pozostać w swoich pokojach.
Czekamy na Ciebie Św. Mikołaju za rok....

DPS

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.