Dyżury pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw...

22-12-2017

Dyżury pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności dla mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego w Sulęcinie przy ul. Witosa 49 w okresie od stycznia do czerwca 2019 r.

Dyżury w godzinach 08:30 - 15:00
styczeń: 8
luty: 5 i 19
marzec: 5 i 19
kwiecień: 2 i 16
maj: 7 i 21
czerwiec: 4 i 18

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.