Wieczerza Wigilijna w DPS Tursk

02-01-2018

Wieczerza Wigilijna w DPS Tursk

"Biały obrus lśni na stole, pod obrusem siano. Płoną świeczki na choince, co tu przyszła na noc"

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, czas radosnego oczekiwania, nadziei, czas miłości. W „ Turskim Domu" każdego roku staramy się stworzyć dla Naszych Podopiecznych rodzinną atmosferę. Chcemy, aby nikt nie czuł się samotny i mógł liczyć na troskę, wsparcie, uwagę i opiekę.

W ten wyjątkowy dzień, przy świątecznym stole wraz z Dyrekcją i Mieszkańcami Domu zasiedli także zaproszeni goście:

-Tomasz Prozorowicz- Wicestarosta Sulęciński
-Jan Szymczyszyn- Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Sulęcinie
-Dariusz Ejchart-Burmistrz Sulęcina
-Andrzej Stefan Żelechowski- Dyrektor OPS w Sulęcinie
-Joanna Różańska- Kierownik PCPR w Sulęcinie
-Aleksandra Zaporowska- Zastępca Dyrektora Domu Dziecka w Sulęcinie
-Ks. Piotr Mazurek- Proboszcz Parafii Sulęcin

Ciepłe życzenia złożyła wszystkim zgromadzonym na wieczerzy wigilijnej Pani Alina Konopko- Żelechowska - Dyrektor DPS oraz pozostali goście, którzy przybyli na tę uroczystość. W świąteczną atmosferę wprowadziły zebranych tradycyjne kolędy, potrawy wigilijne oraz dzielenie się opłatkiem.

Źródło: DPS Tursk

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.