yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Kurs krawiecki

04-01-2018

Kurs krawiecki

21.12.2017 roku Podopieczni Turskiego Domu zostali zaproszeni do udziału w kursie krawieckim zorganizowanym przez Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji LOWE do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulęcinie. Celem Kursu było wykorzystanie potencjału Seniorów oraz wykazania ich aktywności edukacyjnej. W trakcie zajęć Pani prowadząca zainspirowała mieszkańców Turskiego Domu do stworzenia własnego projektu poduszki.

Uczestnicy mieli możliwość wybrania wzoru materiałów oraz samodzielne tworzenie od samego początku czyli rysowania, skrojenia, formowania oraz wypełniania wyjątkowych poduszek. Nasi Mieszkańcy byli bardzo zadowoleni z niecodziennych zajęć i maja nadzieję na jeszcze wiele tak wspaniałych spotkań.

Źródło: DPS  Tursk

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.