Kino objazdowe w SOK

08-01-2018

Kino objazdowe w SOK

Sulęciński Ośrodek Kultury w porozumieniu z Opolskim Kinem Objazdowym zaprasza na kolejne projekcje filmowe. Tym razem zaprezentujemy następujące produkcje filmowe:

PADDINGTON 2 - film animowany dla dzieci produkcji Brytyjsko-francuskiej - 2017.

EXTERMINATOR. GOTOWI NA WSZYSTKO. - polska komedia - rok produkcji 2017.

KINO OBJAZDOWE w SOK
ul. Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin
DATA: 24.01.2018 (środa)

PADDINGTON 2 Komedia, familijny, przygodowy.
Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę.

Godzina projekcji: 16:30
Ceny biletów:
grupa zorganizowana* 12 zł + mała paczka popcornu
bilet ulgowy 14 zł.
bilet normalny 16 zł.

EXTERMINATOR. GOTOWI NA WSZYSTKO. Piątka przyjaciół postanawia reaktywować swój dawny zespół o nazwie Exterminator. Pani burmistrz obiecuje im w tym pomóc dając dotację

Godzina projekcji: 18:30
Ceny biletów:
bilet ulgowy 14 zł.
bilet normalny 16 zł.

* Grupa zorganizowana = min. 15 osób
Rezerwacja internetowa od linkiem - http://www.film.opole.pl/
Więcej informacji pod nr tel. 95 755 24 77

Źródło: SOK

opolskie_kino_objazdowe_styczen_2018_960

Nabór kandydatów na członków komisji konkursowej

Zarząd Powiatu zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (DZ. U. z 2018r. poz. 450 z późn. zm.) do zgłaszania swoich przedstawicieli na członków komisji konkursowej opiniującej oferty na wsparcie realizacji zadania publicznego Powiatu Sulęcińskiego z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych w 2019 r.
Więcej informacji w zakładce organizacje pozarządowe, konkurs ofert - realizacja zadania publicznego.

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności:

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.