Wspólnie tworzymy 26. finał WOŚP!

08-01-2018

Wspólnie tworzymy 26. finał WOŚP!
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w roku 2018 przypada 14 stycznia. Jak co roku od 26 lat, na ulice miasta i sołectw wyruszy około 70 naszych wolontariuszy z puszkami. Gwarantujemy Państwu moc atrakcji od rana do wieczora, a głównym celem tegorocznego, 26. finału jest zbiórka pieniędzy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

14.01.2018r
26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Sala Konferencyjna SOK godz. 16:00 + atrakcje w mieście od 10:30
ul. Moniuszki 1
69-200 Sulęcin

Tradycyjnie już, na sulęcińskim rynku, powstanie harcerska wioska z mnóstwem ciekawych form aktywności ruchowej. Sulęciński Ośrodek Kultury przygotuje program w dużej mierze opierający się na lokalnych artystach i zawierający muzykę, sport, taniec i szereg innych przyjemności dla ducha. Nie obędzie się także bez zabaw dla najmłodszych i oczywiście emocjonujących licytacji. Możecie liczyć także na wiele niespodzianek: loterię fantową, fotobudkę, fire show, sulęcińskie morsowanie, pokaz karate, orkiestrowy salon kosmetyczny, występy przedszkolaków i grupy tanecznej Trans, a także solistów Studia Piosenki SOK oraz wyjątkowe sportowe spotkanie na szczycie - niedzielny mecz Stara Gwardia vs. STS Olimpia Sulęcin.

***

13 stycznia (sobota) zapraszamy na J&J Day Festiwal! To wyjątkowe wydarzenie rozpoczynające noworoczny kalendarz koncertowy w Klubie u Bulka, które jak co roku odbywa się w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dochód ze sprzedaży biletów w całości „ląduje" do puszki. Na scenie poza świetnymi koncertami odbywają się także licytacje i różne inne niespodzianki.

W tym roku w naszej klimatycznej piwnicy pojawią się:

Jafia - https://web.facebook.com/jafiamusic/
Junior Stress + Sun El Band - https://web.facebook.com/juniorstress/
Kufajka Rencisty - https://web.facebook.com/search/top/?q=kufajka+rencisty

Otwarcie klubu: 19:00

Wstęp 15zł (do puszki WOŚP)

Zapraszamy serdecznie!

Źródło: SOK

plakatwosp2018_1000

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.