Przedszkolaki z Boczowa w Turskim Domu

25-01-2018

Przedszkolaki z Boczowa w Turskim Domu „ W poniedziałek pomyślności, a we wtorek kosz radości, W środę, czwartek-precz zmartwienia! Niech i w piątek strapień nie ma! Na soboty i niedziele życzę odpoczynku wiele"

21 i 22 stycznia to magiczna data. Wokół niej w szkołach i przedszkolach dzieją się "czary", bo każdy maluch chce pokazać swojej babci i dziadkowi jak bardzo ich kocha.

W tych dniach również swoje święto obchodzili seniorzy z „ Turskiego Domu", którzy gościli w swych progach zaprzyjaźnione dzieci z Przedszkola w Boczowie. Tradycyjnie, od wielu lat maluchy odwiedzają nas w styczniu, aby zaprezentować program artystyczny i wręczyć własnoręcznie przygotowane upominki. I tym razem nie zabrakło wesołych wierszy i piosenek w wykonaniu małych artystów. W ramach podziękowania nasi Mieszkańcy zaprezentowali przedszkolakom trzy kolędy z użyciem dzwonków, bębenków i rurek „bum bum". Po występach dzieci miały okazję potańczyć z Seniorami w rytm wesołej muzyki oraz wypróbować ciekawe instrumenty. Radości nie było końca....

Źródło: DPS

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.