Koncert Limboski vs Bowie

01-02-2018

Koncert Limboski vs Bowie Data: 03.02.2018 (sobota)
Miejsce: klub u BULKA / SOK
Godz: 20:00
Wstęp: 25/30zł (płyta gratis)

Przedsprzedaż:
- sekretariat SOK
- http://www.ubulkaklub.8merch.com/bilet_wst_pu_limboski_vs_bowie-id15622

Limboski od lat pozostaje aktywny na polskiej scenie alternatywnej. O sobie mówi, że w młodości planował zostać pisarzem, a książki inspirowały go bardziej od piosenek. Jednak po przygodzie z teatrologią podjął studia jazzowe, a ostatecznie postanowił wyrażać się poprzez medium dźwiękowe. Tym niemniej błyskotliwa warstwa literacka pozostała wielkim atutem jego twórczości - zarówno w polskojęzycznej, jak i anglojęzycznej odsłonie. Limboski najlepiej odnajduje się właśnie w konwencji śpiewaka z gitarą - wyrasta z amerykańskich źródeł piosenki rockowej. Jako miłośnik analogowego sposobu nagrywania doskonale zgłębił korzenie bluesa i folku, a obecnie rozwija te inspiracje poszukiwaniu własnego stylu. W 2010 roku nagrał płytę „Cafe Brumba" z knajpowymi balladami, którą promował zapomniany przez wielu utwór „Piosenka dla mężatki". Nagły zwrot w stronę estetyki lo-fi i bluesowa w „Tribute to Georgie Buck", dał mu nominację do Fryderyków 2012. W międzyczasie wystąpił w telewizyjnym show Polsatu „Must be the music" - wykonanie utworu „Czarny Otello" zapewniło mu miejsce w półfinale. W 2016 roku wydał album „One Man Madness" . Tego samego roku w październiku premierę miała jego najnowsza płyta „W trawie. I inne jeszcze młode", której patronem został Program Trzeci Polskiego Radia.

Źródło: SOK Sulęcin

limboski1_1000

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.