Turniej Brydżowy

06-02-2018

Turniej Brydżowy
Rankingowy Turniej Par Brydża Sportowego im. Janusza Bołdaka odbył się 4 lutego w Klubie Garnizonowym w Wędrzynie. Wzięło w nim udział 28 par, które przez wiele godzin walczyły o zwycięstwo.
O to wyniki karcianych zmagań:
I miejsce- Damian Mazurak/Marian Nieznański - MOSIR I Kostrzyn nad Odrą
II miejsce- Roman Klejny/Jarosław Wachnowski - Fundacja I Love Bridge Gorzów Wlkp.
III miejsce- Eugeniusz Szczepański/Ireneusz Lachowicz - SBS Dawid Nowa Sól
Najlepsza para z Powiatu Sulęcińskiego to Pan Wiesław Bieniek oraz Ryszard Andrzejewski - Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn. Nagrody zwycięzcom wręczyli: Wicestarosta Sulęciński Tomasz Prozorowicz, Z-ca Burmistrza Iwona Walczak oraz Anna Wyczachowska.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom Rankingowego Turnieju Par Brydża Sportowego im. Janusza Bołdaka!

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.